Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać, #!$%@? iOS7 i #!$%@? iTunes. Chciałem wrzucić jeden zasrany album, coś się #!$%@?ło i ten cholerny program #!$%@?ł mi całą muzykę z telefonu. 30 #!$%@? gigabajtów muzyki. I wrzucaj to sobie teraz od nowa. #!$%@? mać, jak Jobs widzi jak oni #!$%@? nowy soft to tak się pewnie obraca w grobie, że gdyby generować z tego prąd to cała Kalifornia miałaby nadwyżkę zasilania. ##!$%@? #apple #ajfonsrajfon #firstworldproblems
  • 11
@miiihau: Przeciągnąłem album na telefon, zaczął wrzucać, skończył, wysunąłem srajfona, patrzę, a tam tylko jeden album, reszta ma znaczki synchronizacji przy sobie. Podłączam jeszcze raz, dupa, znikło wszystko. Pierwszy raz się z takim czymś spotykam, mam ajfona od ponad 4 lat i nigdy nic takiego się nie odwaliło. ()
@ViZ_PL: Czyli jeszcze Apple nie rozwiązało tego problemu :(

Mi #!$%@?ło ze 3 GB muzyki specjalnie tagowanej, z okładkami i tak dalej. Od tej pory robię backup muzyki na dysku.
@Nolimit: A najlepsze jest to, że mam taki burdel w plikach na PC, że muszę praktycznie całą bibliotekę od nowa tworzyć - tzn wywalić wszystko i wgrać od nowa - dlatego wszystko pchałem ręcznie na iOS ;__;

Już pomijam fakt notorycznie znikających artworków. Nowe iTunes ssie.
@miiihau: @Nolimit: Swoją drogą, nawet na dobre mi to wyszło. Co prawda straciłem trochę danych (ostatni backup z przedwczoraj ;_;) to w końcu miałem okazję do ogarnięcia biblioteki, ponaprawiałem rzeczy, które mnie irytowały, przeniosłem brakujące albumy, potagowałem syf po poprzednim przenoszeniu biblioteki i wywaliłem to, czego dawno nie słuchałem więc teraz jest ordnung ( ͡° ͜ʖ ͡°)