Wpis z mikrobloga

Nie mogę #!$%@?! Pewien Rosjanin, którego znam od nastu lat, siedzi nascie lat w UK, koleś z doktoratem, wydawałoby się, że mądry ... od godziny #!$%@? mi na messengerze ruską propagandą!

Jak wam ktoś jeszcze raz powie, że Rosjanie to Putina nie popierają to możecie takiej osobie śmiało powiedzieć, żeby się porządnie #!$%@?ęła w łeb!
#rosja #wojna #ukraina
  • 36
@NieobliczalneZieloneKonto: wrzuca mi filmy propagandzisty opłacanego przez Rosję, niejakiego Patricka Lancastera z komentarzem, że to taki jedyny prawdziwy reporter bo jest tam, na miejscu i pokazuje jak ta wojna (tak, używa okreslenia wojna, możę bo siedzi w UK) NAPRAWDĘ wygląda.
Potem stosuje standardowy wymyk pt. "А у вас негров линчуют" czyli, "A u was murzynów biją!" jak mu się zwróci na coś uwagę. No i oczywiście w Syrii też wojna, w
dwieszopyjackson - @NieobliczalneZieloneKonto: wrzuca mi filmy propagandzisty opłacan...

źródło: comment_1656803174VE7eodKU3B0SzLJpNIJDuu.jpg

Pobierz
@dwie_szopy_jackson: nie każdy ruski to kacap … ja znam kilku … jeden spod Kurska ukrywa się przed wojem … jeden w Wawie nigdy dobrego słowa o fiutinie nie powiedział … teraz wystąpił o obywatelstwo pl i w nazwisku zmienia v na w by się pozbyć reszty rosyjskosci :) a mam też gagatka w niemcowni ożenił się z Niemką chyba jakieś studia skończył i nijak się z nim nie można dogadać bo
@dwie_szopy_jackson: Nie szanuję. Siedzi w #!$%@? lat poza swoim krajem, ale najwięcej mordą mlaska na tematy, które go już bezpośrednio nie dotyczą , bo żyje na plugawym zachodzie. Jest takich wielu, niezależnie od narodowości. Znowu, nie szanuję.

koleś z doktoratem, wydawałoby się, że mądry


Nie od dziś, wiedza lub wykształcenie często nie idzie w parze z mądrością.
Ale rozumiem, że mógł to być dla Ciebie szok...
@dwie_szopy_jackson: ta u mnie w pracy w Niemczech też miałem dyskusje z Rosjanką. Od nastu lat mieszka w Niemczech, dzieci tu urodziła. Ona ze wszyscy teraz na Rosjan że źli. No to ja tak delikatnie, że to nie wina Rosjan bo tam średnia w Rosji demokracja i nie mieli wpływu za bardzo n wybory. A ona na to: że co? Że ona tsm ma rodzinę i wszystko w Rosji jest ok.
Jak wam ktoś jeszcze raz powie, że Rosjanie to Putina nie popierają to możecie takiej osobie śmiało powiedzieć, żeby się porządnie #!$%@?ęła w łeb!


@dwie_szopy_jackson: super kuźwa uogólnianie, wprowadzaj ludzi w błąd i zwiększaj niechęć do nawet normalnych rosjan bo TY ZNaSz JeDNeGo roSJanInA Z uK
tak sie składa że ja też mam znajomego rosjanina, wcześniej siedział w Hiszpanii, teraz w Polsce. Lewak w hooy, nie może zdzierżyć tego co Rosja