Wpis z mikrobloga

Wybrałem się na podróż do Colonii. Nie wiem czy to nie przerasta mojej cierpliwości. Jestem w 1/4 drogi, obecnie zatrzymałem się w https://www.edsm.net/en/system/id/66712/name/Thor%27s+Eye i zastanawiam się, czy lecieć dalej, zawracać, szukać carriera który mnie podrzuci, czy zaryzykować przelot gwiazdami neutronowymi.

ASP Explorer z ≈42LY range.

Doradźcie proszę komandorzy

#elitedangerous
repostuje - Wybrałem się na podróż do Colonii. Nie wiem czy to nie przerasta mojej ci...

źródło: comment_1656826761xIFSBPDPj3Ce9ef8M94Pjg.jpg

Pobierz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@repostuje: leć dalej. Zakładam, że tankujesz gwiazdami podczas podróży. Ja jak mam coś żmudnego w ed to kładę przed sobą komórkę odpalam jakiś podcast kryminalny, zakładam słuchawki i czas leci wtedy przyjemnie. Wpisz "kryminatorium" w yt, wsłuchaj się i leć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deviator: wszystko się da. Gdy np. lecisz górnikiem i zatrzymujesz się dodatkowo na pasach asteroid planet, zbierasz surowce, sprzedajesz je, tankujesz w portach i lecisz dalej. Zajęłoby to oczywiście nieporównywalnie więcej czasu, trasa wyglądałaby inaczej, ale jest wtkonalne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@deviator: dobra, bo widzę, że zaczyna się robić offtop. Mirek @repostuje jeśli go dobrze zrozumiałem - zapytał jak poradzić sobie z monotonią jego trasy, bo fakt podczas takich lotów nic się nie dzieje ciekawego. Natomiast @deviator odpowiadając wymijająco na Twoje ostatnie pytanie to wszystko zależy od lecącego. Może być tak, że jakiś wykopek skończył szkołę, kupił sobie ed na promce i wymyślił projekt na wakacje, żeby przez miesiąc lecieć z pkt
@repostuje: 42ly to nienajgorszy zasięg. Rozumiem że nie masz guardianowego fsd boostera? Ile skoków do Kolonii? Ogólnie poleć raz, sam oceń czy chcesz coś więcej robić, np z kolonii niedaleko do centrum.