Wpis z mikrobloga

Hej mirki, czy to jest normalne, ze szef z pracy do was dzwoni podczas wakacji?

Przez cały ostatni tydzień dostaje smsy gdzie jestem i co sie ze mną dzieje.
No ale olewam, bo w sumie zrobie wszystko po powrocie. Ale to zakrawa troche pod stalking (dzwoni dosłownie codziennie), a nie lubię się chwalić gdzie jeżdżę i co robię - ogólnie to inni mówili że jakies malediwy czy egipty, ale ze dopiero zaczynam swoja karierę to zostaje mi polska, więc w sumie nie ma się czym chwalić.
Ogólnie, to myślałem, ze trafiłem w końcu na normalną firmę (jestem tam od września). Całkiem spoko ludzie, kulturalni, kawka #heheszki - jednym słowem super. W czerwcu wszyscy jacyś tacy spięci i nikt się nie cieszy ze za chwile jest wolne. Ale myślę sobie spoko - już tu trochę pracują i to już dla nich norma.
Co najlepsze, już większość ludzi poszła na wolne w ostatni piątek (24), a ci co zostali to mowili ze nie mają dzieci i dlatego siedzą.

Dzisiaj szef chyba popił, bo dzwoni od północy.
Napisałem mu rano, o co mu chodzi, i że widzimy się we wrześniu. A ten od rana znów wydzwania.

Można to gdzieś zgłosić?

Pobierz celulozy - Hej mirki, czy to jest normalne, ze szef z pracy do was dzwoni podczas wak...
źródło: comment_1656843520XcKg7aaazPZ0I6OZ8Qkdzj.jpg
  • 3
W czerwcu wszyscy jacyś tacy spięci i nikt się nie cieszy ze za chwile jest wolne.


Napisałem mu rano, o co mu chodzi, i że widzimy się we wrześniu.


@celulozy: w tej historii chyba chodzi o to że OP poszedł na wakacje w wersji szkole, takie dwumiesięczne :p i dlatego szef dzwoni. Nie powiem, tak napisane że musiałem chwilę kminic ( ͡° ͜ʖ ͡°)