Wpis z mikrobloga

@Volki:

Dziecku też dasz dildo, bo to nic złego?


Dlaczego miałbym dziecku dawać zabawkę erotyczną ty chory p****

Sam penis czy też jego odwzorowanie istniał w kulturze i sztuce od zawsze. To kościół w pewnym momencie postanowił wyrzucić go ze sztuki i zakazał publicznej nagości.
Ciastko w kształcie penisa nie skojarzy się raczej dziecku wulgarnie. Ciastko w kształcie serca, ręki czy nogi cię by nie oburzyło, a penis wzbudza dziwną sensację.
@buchowo

Dlaczego miałbym dziecku dawać zabawkę erotyczną ty chory p****

Bo wg ciebie p...e dawanie dzieciom przedmiotów imitujące narządy płciowe jest ok. To nie pedofilia.

Ciastko w kształcie penisa nie skojarzy się raczej dziecku wulgarnie. Ciastko w kształcie serca, ręki czy nogi cię by nie oburzyło, a penis wzbudza dziwną sensację.

Czyli wg ciebie głaskanie waginy małej dziewczynki to jest to samo co głaskanie po głowie? Bo wg ciebie noga czy wagina
@Kotouak

ja jednej dziewczynce dałem wibrator na osiemnastkę i była zadowolona

Nie musisz się chwalić, że seksualizujesz małe dzieci, bo obrzydliwe
@Kotouak Piszę o dzieciach w dyskusji o dzieciach. A skoro odpowiadasz mi, że dajesz dziewczynce w dyskusji o dzieciach, to tak będę to rozumieć.
@buchowo Ja wiem co siedzi w twojej głowie i to się nadaje do leczenia farmakologicznego, żebyś nie rozdawał dzieciom przedmioty w kształcie narządów płciowych.