Wpis z mikrobloga

Jako że właśnie jestem na nocce w robocie to otwieram nitkę powiedzień w pracy na produkcji/magazynie. Ja lubię powiedzieć do idącego na przerwę "znowu na przerwę?", czy też do wychodzących po ośmiu godzinach "już do chaty?". No i klasyk creme de La creme u mnie na produkcji: jakiś zator/ktoś coś reguluje to koniecznie należy podejść i spytać czy długo się będzie z tym #!$%@?ł ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pracbaza #produkcja
  • 109
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@travisbickle1899: magazyn
jak ktoś wracał z biura- ale wytrzyj kolana/jeszcze na brodzie ci zostało.
Młody to co robisz tylko 2x szybciej.
Masz czas tak stać?
No i krzyki jak małpy w zoo
@travisbickle1899: branża motoryzacyjna, jako, że już od dobrych paru miesięcy nie zdarzyło się tak żebyśmy cały tydzień przepracowali normalnie a wychodzili wcześniej to:
*5 min po przyjściu do pracy*:
Ciekawe o której dziś nas puszczą?

Inne:
Piąteczek piątunio
Ale mi się nie chce...
*w poniedziałek*: jeszcze tylko cztery dni i weekend
@travisbickle1899: trochę inna nocna produkcja, ale nadal produkcja:

- "na przerwę?! przy tym, co się dzieje na videowallu?!" (oczywiście pusty, zero alertów)
- puszczenie sygnału do śpiącego kolegi, żeby musiał się obudzić i walnąć formułkę
- "młody, tego nie eskalujemy, czekamy aż się samo zczyści"
- dzienna zmiana zastępująca nocną, kiedy wszystko #!$%@? alertami i nie wiadomo co łapać: "to jak tam, wyspani?"
@travisbickle1899: Pracuję 10 lat na magazynie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zawsze jak skończę swoją robotę to idę na dział gdzie zawsze jest więcej roboty i gdzie pracuję kolega który mnie podwozi i pytam "Długo się będziesz z tym jeszcze #!$%@?ł? Zawsze słyszę w odpowiedzi: "Tak długo jak ty będziesz z buta do domu #!$%@?ł" ( ͡° ʖ̯ ͡°)