Wpis z mikrobloga

@phty: Miał ja już w 1 odc jak zinfiltrował Hughie'go. NIE MA TAKIEJ SCENY. Ale to najsensowniejsze wytłumaczenie, dziwi mnie tylko, bo Butcher nie jest jakimś żebrakiem spod budki z piwem, a ten płaszcz to Gucci też bankowo nie jest, a dodatkowo łata jest duża i w mega widocznym miejscu... W byle secondhandzie by kupił taki sam za 10 $z
zwłaszcza, że mieszka w NYC, tam w lumpach maja lepsze rzeczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grondir: Jedyne co mi przychodzi do głowy, że to była retrospekcja. Może to mikroudar ale jestem przekonany, że była scena jak zalepia te kurtke...
@phty: No obejrzałem dokładnie cały serial. Niektóre odc po 2x, i nie było nic takiego. Po prostu jest to dziwne, i ch. wie o co chodzi... Gdyby to był Blade, to bym zrozumiał, bo jego płaszcz jest ze skóry, do tego cały czas toczy walki wrecz/na broń biała, więc latka by mnie nie zdziwiła.
Zresztą tak było z z SSmanami, i to nawet bogatszymi (ale uczestniczącymi w walkach) , bo w
@grondir: W sumie nie wiem. Może kurtka ma dla niego jakiś sentyment, ale z drugiej strony dbałby bardziej i naprawił. W sumie tyle tych nieścisłości w serialu, że pewnie nigdy się nie dowiemy czemu tak się noszą.
@Blaskun: A co do sentymentu tez opcja, chodziłem w szytych kurtkach, z łatami nie, ale to właśnie z sentymentu, zwlaszcza, jesli przeżyłem w nich cos ciekawego, ale to bylo zrobione przez moja kochana krawcowa, która potrafi czynic cuda, tak, ze trzeba by lupy.
Albo bluza b. charakt. ze skorzana! brazowa naszywka Hannibala na srodku, sztos, of coz reszta na sztywno, minimalistycznie, zeby nie wyjsc na cudaka, to taka wisienka na torcie,