Wpis z mikrobloga

#codziennaczystabryka

Trwała niewidzialna wycieraczka? Powłoka na bazie ceramiki FX PROTECT RAIN SHIELD! Utrzymuje się na szybie czołowej nawet do roku czasu!

Aplikacja powłoki ochronnej RAIN SHIELD zwiększa komfort jazdy samochodem w niesprzyjających warunkach pogodowych tj. deszcz, czy śnieżyca, dzięki skutecznemu odpychaniu wody.

Dodatkowo, zastosowanie powłoki ochronnej na przedniej szybie samochodowej poprawia widoczność podczas jazdy nocą oraz zmniejsza zmęczenie oczu, dzięki polepszonej optyce szyb.

Powłoka ochronna RAIN SHIELD R-6 nadaje niezwykłej gładkości zabezpieczonej powierzchni, ułatwiając pracę wycieraczek samochodowych, co przyczynia się do zmniejszenia ryzyka zarysowania szyby.

#detailing #autodetailing #cardetailing #kosmetykisamochodowe #motoryzacja
  • 7
@Czysta-Bryka_pl: może się odezwę do was po małe zakupki z wysyłką za granicę, bo muszę posprzątać nowego gruza, a ostatnio zacząłem się zastanawiać właśnie też nad aplikacją niewidzialnej wycieraczki - szczególnie na boczne szyby i lusterka, bo to największy wrzód na dupie jak auto gdzieś postoi :D
@Czysta-Bryka_pl: uzywalem kiedyś rain x rain repellent i przy niższych temperaturach wycieraczki zostawiały smugę na pół sekundy co przeszkadzało w jedzie. Czy w przypadku tych 2 wymienionych przez ciebie powinno być lepiej?
@verc: kurcze, z tymi smugami jest różnie. Jedni raportują, że się robią smugi, inni że nie mają takiego problemu. I to niezależnie jakiego produkty nie używali więc nie obiecam Ci, że w Twoim przypadku tych smug nie będzie bo nie wiem skąd tak naprawdę to się bierze. Czy to wina produktu czy wycieraczki czy kamienia na szybie czy jeszcze czegoś innego.
@Czysta-Bryka_pl: To od produktu zależy głównie. Z NW które testowałem to nie smużyło mi G1 i glaco roll on. RainX i ultra glaco smużą, przy czym ultra glaco krócej niż rainx (ta mgiełka po przejeździe wycieraczek szybciej odparowuje).

Ale tak jak mówisz, akurat konkretnie mi te produkty smużyły lub nie, a to może być zależne od masy innych czynników na różnych autach i coś co mi się sprawdzi niekoniecznie na innych