Wpis z mikrobloga

TikTok to jest idealne miejsce dla ludzi z ADHD. Nie to co YT. No coś mnie strzela.
(°°
(°°

Przepis na cozsndoga na YT:
Witajcie na moim kanale, jeśli jeszcze mnie nie obserwujecie, to ja nazywam się Mosewa Kulkowa i zajmuje się na co dzień spamowaniem na wykopie, ale hobbystycznie gotuje wysokoprzetworzona jedzenie z mikrofalówki. Kliknięcie dzwoneczek powiadomień i subskrybujcie mój kanał, jeśli interesuje Was taka tematyka.
[jeszcze ze 2 minuty piehdolenia o tym co ostatnio było na kanale, albo o tym jak pies ewentualnie dzieci bardzo lubią ten przepis albo o mnie, bo bardzo ciekawe przecież]

Ostatnio pytaliście mnie o recepturę na bułkę czosnkowa z parówkami. Przepis wziął się stad, ze ktoś poyebany wymyślił, ale się przyjęło i teraz ja tez robię, bo dużo osób robi, ale powiem Wam jak ja robię, żebyście tez zrobili.
[pare dodatkowych minut piehdolenia]

Do przygotowania przepisu będziecie potrzebowali bagietki czosnkowej, ja kupuje taka z Lidla, bo tam są dobre, ale może być tez z Biedronki albo z Aldi albo z Żabki. Możecie kupić w sklepie, ja w Lidlu kupuje. Wiec kupcie bagietkę czosnkowa. Bułkę z czosnkiem taka. Potem kupcie ser, możecie w kawałku albo starty, bo starty będzie potrzebny. Ale jak w kawałku kupicie, to trzeba zetrzeć na dużych oczkach na tarce. Można kupić na wagę albo w opakowaniu.
[znowu piehdolenie przez kilka minut o każdym z 5 skladnikow]
[ujecie na wyspę kuchenna i stół ze skladnikami]
[powolne nakładanie składników]


Teraz czosndog się szykuje, a ja w tym czasie przygotuje keczup Krzepki Radek, który wyjmę z lodówki, bo jest sponsorem dzisiejszego odcinka
[wyciagniecie czosndoga z piekarnika]
Ale pyszne, moj kot i dziecko którego nie mam tez zje, jeśli chcecie więcej takich przepisów to wysłuchajcie mowy końcowej, która będę wygłaszać przez kolejne 2 minuty

CAŁOŚĆ filmiku: 18 min 42 sek
………………………………………………

Przepis na czosndoga na TikToku:
dziś powiem jak zrobić czosndoga - wez bagietkę czosnkowa, przekrój, włóż parówkę, posyp serem i cebulka, może jeszcze dodać costam, wstaw do piekarnika na 10 minut na 220 stopni
[ladne zdjęcia szybko pokazujące proces]

CAŁOŚĆ filmiku: 24 sekundy

#heheszki #truestory #adhd #add #tiktok
Pobierz Moseva - TikTok to jest idealne miejsce dla ludzi z ADHD. Nie to co YT. No coś mnie s...
źródło: comment_1657367914MqmC8BvsOw9yRbOUcxj2ce.jpg
  • 11
@Moseva: Ja akurat nie jestem fanem tiktokizacji. Tik-tok właśnie przez bardzo krótki czas nie pozwala często rozwinąć tematu. Odbiorcy mają później często problem z utrzymaniem uwagi, a jak pokazują badania obecne pokolenia nastolatków mają z tym duży problem (nie żeby wcześniej było jakoś lepiej, ale dorosły człowiek był w stanie utrzymać uwagę przez 3-4 minuty, teraz często jest z tym problem).

Mam znajomych, którzy prowadzą medyczne profile na tik-toku i najlepiej