Wpis z mikrobloga

Ile płacicie za pokój we Wrocławiu? Mam taką opcję 1300 za pokój w mieszkaniu 2 pokojowym standard Ikea, 20m^2, 2km do rynku, 2km do uczelni. Nawet podoba mi się ta oferta, trochę boli to 1300zl, ale no warunki/cena na dzisiejsza sytuację wypadają dobrze, szukam innych, ale no wiekszosc to pokoje na jakimś #!$%@? co zajmie mi dojazd na uczelnie 40minut, standard babciny, klita 7m^2 za +-900zl. I tak się zastanawiam czy mnie #!$%@?ło, że chce takie duże pieniądze płacić za wynajem? Czy to rynek jest taki #!$%@?, że w sensownej lokalizacji ciężko znaleźć cokolwiek poniżej 1200zl przy okazji nie wstydząc się zaprosić dziewczyny/kumpla do siebie? Wgl myślicie, że warto jeszcze poczekać, czy już będzie tylko gorzej? #pytanie #wroclaw #wynajem
  • 15
@shelby0153: od conajmniej 2019 (bo mniej więcej od wtedy szukałem nowego lokum) prawie nie da się wynająć dwupokojowego mieszkania w centrum w miarę normalnym standardzie za mniej niż 2300. Były tańsze opcje, ale albo na jakimś #!$%@? albo w gratisie z karaczanami. Oczywiście zawsze trafią się jakieś perełki, ale mówimy o średniej.