Wpis z mikrobloga

Rosjanie zbombardowali centrum Winnicy.

Pierwszy atak obok centrum handlowego przy samym placu zabaw dla dzieci 49.237644254639115, 28.489360571842457
Drugi atak w budynek administracji miasta i plac obok niego 49.232523, 28.468647
Trzeci atak na plac obok domu oficerów 49.23911585168624, 28.492437444815423 - wbrew nazwie to zwykły dom kultury
za budynkiem jest cerkiew, gdzie akurat trwał obrzęd żałobny, który miał wyruszyć na cmentarz aby pochować zmarłego

Dokładniejsze lokalizacje i miejsca uderzeń jeszcze będą ustalane. Podane koordynaty są w przybliżeniu

Jedna z rakiet trafiła prywatne centrum medyczne neuromed. Wg. wstępnych informacji nikt kto znajdował się w budynku nie przeżył. Inne informacje z miasta mówią już o setce osób rannych i szybko rosnącej liczbie zabitych.

W miejscu ataku nie ma żadnych obiektów wojskowych ani nawet linii kolejowej, którą ktoś mógł "transportować zachodnią broń".

==============================
#rosja #wojna #ukraina #aryoconcent #donbaswar
Aryo - Rosjanie zbombardowali centrum Winnicy. 


Pierwszy atak obok centrum handl...

źródło: comment_1657798330IaqCccbFCFLEsJwn09wila.jpg

Pobierz
  • 46
@Aryo:
Terroryzm panstwowy, nic poza tym.

Chcieli sie bic ''po wojskowemu'' to dostali po #!$%@?. Jedyne co im pozostalo to popelnianie kolejnych zbrodni wojennych w celu zastraszenia ludnosci. I nie zrozumcie mnie zle, ten atak mnie na swoj sposob... troche cieszy. Nie ma lepszego dowodu na totalna bezsilnosc tej ''drugiej armii swiata''.

Grzanie z rakiet po cywilnych obiektach, tyle potrafia, tyle maja odwagi, tyle maja pomyslu. Dajcie mi pare baniek USD,
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.