Wpis z mikrobloga

W normalnym, cywilizowanym kraju jak się popatrzysz na kogoś i będziesz się na niego tak długo patrzył, aż on zauważy, że się na ciebie patrzysz, to albo się do ciebie ten człowiek uśmiechnie albo podejdzie uśmiechnięty i się spyta:

- czy my się przypadkiem nie znamy?

A w Polsce? Ja #!$%@?... W Polsce jak w lesie, #!$%@?. Nie, w Polsce jak w chlewie obsranym gównem, #!$%@?. Spojrzysz się na polaka-robaka, to jak zauważy, że się na niego patrzysz to, #!$%@? albo podejdzie i ci #!$%@? albo się spyta:

- co #!$%@?, chcesz #!$%@? #!$%@?? Patrzysz się na mnie na polaka-robaka. Wiesz kim ja jestem, #!$%@?? Nie mam pracy #!$%@? albo pracuje za trzy tysiące złotych. Jestem #!$%@? kimś. Jestem kimś!


Łukasz "Testoviron" Stanisławowski (1979), polsko-żydowski matematyk, fizyk, filozof, sportowiec

#dziendobry #heheszki #cytatywielkichludzi
karski - > W normalnym, cywilizowanym kraju jak się popatrzysz na kogoś i będziesz si...
  • 3
W którym kraju jak się będziesz gapił na kogoś to się uśmiechnie xD


@karski
@Pietrii W żadnych i każdym zarazem. Zależy do kogo się uśmiechniesz. W Polsce też tak jest - jak się uśmiechniesz to młodej dziewczyny to ona też się do ciebie uśmiechnie, jak do dziada to skrzywi mordę.