Wpis z mikrobloga

Bzdury się gada o mojej hab więc wyjaśniam. Przejście z historii na politologię zawsze jest ryzykowne bo wydziały się bronią. Np. mój kolega z wydziału hist Sebastian Paczos miał podobnie jak wchodził z polit na hist z doktoratem. Zapewne chwedoruk nie lubi niezależnych badaczy od pocz. był wrogi woli feudalnych wyrobników naukowych i tyle może też się bał że go wygryzę z TV nie wiem skąd ta wrogość bo go nie znałem. Inni recenzenci byli na tak czyli 3/4 było na tak ale chwedoruk musiał ich zrazić w głosowaniu. Odpuszczam procesowanie się bo sądy nie kumają uniwersyteckich przepychanek. W przeciwieństwie do #bartosiak nie robię nikomu krzywdy i nie mam nic do ukrycia.
#napierala
  • 12
@PMNapierala: Wydaje mi się, że już wyjaśniałeś, to na kanale. Nie sądzę, abyś musiał się ciągle z tego tłumaczyć. Chcą Cię przez to zepchnąć do defensywy. Nie dawaj się wciągnąć w ich gierki. Jak ktoś poruszy temat, wklej mu filmik z yt o tym i tyle.
Robienie zarzutu z braku habilitacji działa tylko na ludzi, co nigdy nie mieli do czynienia ze środowiskiem akademickim. U mnie na AGH też byli