Wpis z mikrobloga

Pamiętaj: gdy jest Ci smutno, bo jesteś inseminatorem bydła i czujesz że masz najgorszą robotę na świecie, pomyśl że gdzieś za Wielką Wodą jest rzecznik Białego Domu, który musi tłumaczyć odklejki Przywódcy Wolnego Świata.

"Biały Dom wyjaśnił w środę słowa Joego Bidena, który powiedział, że ma raka. Jak tłumaczy administracja prezydenta USA, odnosił się on do diagnozy raka skóry, którą otrzymał przed objęciem stanowiska. Jak tłumaczy "New York Post", nie jest jasne, dlaczego Biden opisał swoje doświadczenia z rakiem w czasie teraźniejszym."

ŹRÓDŁO

W tym samym wystąpieniu Biden zatytułował męskiego członka Izby Reprezentantów per "she". Z kolei Michelle Obamę (ex Pierwszą Damę) nazwał "byłym Wiceprezydentem". Stwierdził też że Glasgow leży "w Anglii" (Szkoci najpewniej nie byli zachwyceni).

KLIK

Podsumowując: nic nadzwyczajnego, kto nie strzela czterech gaf w każdym wystąpieniu i będąc kluczową figurą w przededniu potencjalnej WWIII nie bajdurzy o tym że "ma raka" niech pierwszy rzuci kamieniem.

#biden #usa #ukraina #wojna
Dutch - Pamiętaj: gdy jest Ci smutno, bo jesteś inseminatorem bydła i czujesz że masz...
  • 19
Podsumowując: nic nadzwyczajnego


@Dutch: no bo nic nadzwyczajnego, to, że wujek Joe to drugi Bush Jr i do mikrofonu nawija różne pierdoły wiadomo od kilkudziesięciu lat, bo miał takich akcji mnóstwo. Mam nadzieję, że nie wyciągasz z tego wniosków na cokolwiek?
@loginnawykoppl: Panie Loginie NIEEE :|

Za bardzo Pana szanuję za ogólnie rozumiany RiGCz, by choćby przez myśl przemknęło mi, że Pan gra w tym samym teamie co ludzie którzy twierdzą że "nic się nie stało", wujcio Biden jest jak brzytwa, ora oponentów w debatach, a jego kondycja intelektualna zawstydziłaby nawet młodego Stephena Hawkinga.

Bush Jr był lekko posiwiałym "frat boy" i tyle. Walił gafy, walił bzdury, zachowywał się infantylnie. Ale
Dutch - @loginnawykoppl: Panie Loginie NIEEE :|

Za bardzo Pana szanuję za ogólnie ...
Panie Loginie NIEEE :|


@Dutch: kurde, to już jest mem nie z Twoich czasów sam wiesz gdzie :podejrzliwazaba:

Bush Jr był lekko posiwiałym "frat boy" i tyle. Walił gafy, walił bzdury, zachowywał się infantylnie. Ale jednak miał mniejszą lub większą kontrolę nad swoją istotą szarą.


Nie wiem. Wiem, że cała kariera polityczna Bidena to jest jeden wielki mem, i jakoś się chłop prześlizgiwał. Być może świadczy to jakoś o jego dyspozycjach
które postanowiły go wystawić na pośmiewisko powinny zwyczajnie siedzieć


@Dutch: A jednak wygrał wybory i rządzi. Jakiej miażdżycy by nie miał na Trumpa i Putina wystarczył. Nie ma zresztą nad czym się rozwodzić, skoro i tak niedługo umrze. Zawołaj jak już zastąpi go "komunistka" Kamala.
@loginnawykoppl:

Co prawda z punktu widzenia Polski po 24.02. prowadzi chyba najlepszą politykę od czasów co najmniej Clintona który nas wziął do NATO, to można i trzeba go za wiele rzeczy (choćby COVIDowych) atakować.

Prowadzi z naszego punktu widzenia politykę niezłą, pełna zgoda. Chociaż znowu mnie świerzbi:
1) Czy to na pewno polityka "jego"? Czy może raczej generałów z Pentagonu/DNC/doktryny amerykańskiej w ogóle/reptilian? :)
2) Czy np. przemówienie Bidona
@puszkapandory:

A jednak wygrał wybory i rządzi.

U nas wygrał Duda. Co z tego? Z Trumpem przy tamtych nastrojach wygrałby nawet mop z dorysowanymi oczkami.

Poczytaj sobie amerykańskiego Reddita (amerykańskiego, nie polskiego - to ważne). Tam nawet ludzie którzy uważają Trumpa za Antychrysta wcielonego a nad łóżkiem mają ołtarzyk z Faucim plują sobie w brodę, że ich POTUSem jest Dżoł. Co znajduje odzwierciedlenie w jego aktualnych sondażach, które