Wpis z mikrobloga

@rozowyslonikx pięknie wam pokazuje że nigdy przenigdy na żadna randkę się nie umawiacie do restauracji ani na drinki z babami. Idziecie sobie na spacer i jak się fajnie gada do można wejść na kawę albo piwo. Nie stawiajcie babom kolacji, bo i tak to nigdy nie sprawi że u nich zapunktujecie. Jest tylko jedna jedyna wytyczna tego, czy cokolwiek będzie ze spotkania i to jest wasza morda. Żadne zachowanie ani charakter tego nie zmieni. Jedyne kryterium na podstawie którego decydujemy czy będą kolejne randki to jest atrakcyjność fizyczna. Takie cechy jak charakter, charyzma czy pewność siebie to mają znaczenie na dalszych etapach znajomości. Jak jesteście przystojni to baby same będą wam stawiać browary i jedzenie. Wydawanie pieniędzy nie sprawia, że będziecie coś z tego mieli.
#tinder #badoo #zwiazki
  • 8
@greenbong: daj jej połechtać swoje ego ( ͡° ͜ʖ ͡°) nikt ich nie zmusza, jak chcą to niech stawiają. Ja tam zawsze mówię, że w każdych układach jak obie strony się zgadzają to co mi tam do tego. A jak drażni Cię to, że zmarnowałeś niepotrzebnie kasę na takie randki, masz nauczkę, nie rób już tak( )
@greenbong: Otóż to i opinię na ten temat podzielają moje dwie koleżanki, z których każda zarabia więcej niż grubo powyżej 90-95% ludzi na tym tagu myślę. Na pierwszym spotkaniu trzeba w ogóle zobaczyć czy spotkanie będzie miało charakter randki, można pójść na kawę rzecz jasna bo to jednak drobny gest. Ewentualnie jak jest fajnie to można podejść na pizzę czy burgera, ale tak to jeśli obie strony wykażą zainteresowanie, no to
Jest tylko jedna jedyna wytyczna tego, czy cokolwiek będzie ze spotkania i to jest wasza morda. Żadne zachowanie ani charakter tego nie zmieni. Jedyne kryterium na podstawie którego decydujemy czy będą kolejne randki to jest atrakcyjność fizyczna.


@greenbong: czyli rozumiem, że jak będziesz miał super mordę, ale będziesz totalnym zjebem, np. fanem korwina i powiesz lasce na takiej pierwszej randce jakiś wysryw typu że zawsze się trochę gwałci, to bez różnicy,
@nowy_w_internetach: oczywiście że tak xd. Nie mówię że z każdą ale myślisz że tak się nie dzieje? Na luzie do kilku randek dasz radę tylko morda zajechsc. Nie mówię że będzie z tego związek czy małżeństwo. Największe lewaczki będą się dymaly z wyznawca Korwina jeśli będzie wystarczająco przystojny i atrakcyjny