Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #niebieskiepaski powiedzmy sobie szczerze prosto w oczy, #randka po mniej więcej 25 roku życia w górę nie jest ani fajne ani super.
Umawiając się z pannami młodszymi musisz miec to samo co one w głowie czyli cheć wiecznej zabawy. Nie spanie po nocach, kluby koledzy koleżanki. Twój mózg musi być ciągle na dopaminowym kopie. Instagram tiktok snapchat to podstawowe apki w twoim telefonie których używasz codziennie. Tylko mając te 25+ lat zaczynasz myśleć innymi kategoriami, chciałbyś trochę zwolnić w życiu, porobić cos razem wspólnie aby mieć w głowie trochę wspólnych wspomnień. Pomyśleć już serio czy to miejsce do życia wam odpowiada czy sie pakujecie i lecicie na drugi koniec Polski. Wiec albo codziennie udajesz tego piotrusia pana w dresiku na ławce w parku z browarem i się meczysz albo odpuszczasz.
No okej to powiecie że są kobiety w twoim wieku, starsze. No są tylko że z reguły to są:
- laski których nikt na dłuższa metę nie chciał, albo one same tez nie wiedza czego chcą
- takie które niedawno wysiadły z karuzeli o nazwie "związek" i tutaj będziesz pełnił funkcje emocjonalnego terapeuty i hotelowego boya noszącego bagaż doświadczeń i przyzwyczajeń z bycia z innym kolesiem.
Super perspektywa. Nieironicznie jak nie trafiliście na miłość życia w okresie maksymalnie na studiach to jesteście udupieni. Z każdym rokiem będzie trzeba iść na coraz większe ustępstwa a jak tego nie potraficie to stado kotów i łatka pedała lub creepa bo taki dorosł a sam bez kobiety. I tak wiem, druga strona i jakość facetów na rynku tez woła o pomste do nieba.
Zycie jest super, kolejne powody aby rano wstać z uśmiechem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zwiazki #niewiemjaktootagowac #tinder #doroslosc
  • 10
@Canova: ej, ej. Taki protip. Wyjedź z polski i szukaj miłości gdzie indziej. Może kultura Ci nie odpowiada. Serio. Po co męczyć się w jakimś kraju tylko dlatego, że się w nim urodziłeś. No chyba, że jesteś przywiązany do kraju i chcesz w nim zostać, wtedy życzę powodzonka :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Canova: jesteś w kiepskiej sytuacji, bo ciężko będzie kogoś na tym etapie znaleźć, ja też mam 25 lat, ale na szczęście dla mnie jeszcze liczy się zabawa xD więc nawet lepiej się dogaduje z młodszymi niż że zmęczonymi życiem starszymi

Weź sobie młodsza mniej imprezowa