Wpis z mikrobloga

@Ibanez_: hot aira mam, ale nie mam nic co mi utrzyma element w miejscu, tj jedną ręką na "lufe", druga na kleszcze, a oporu na elemencie brak.

Trzecia ręka to żaden opór, nie wiem co się stosuje
normalnie, imadło?
@Ibanez_: @SystemFound: @lenanela: dzięki za rady, ciężko mi to uciąć, bo to dwa rzędy i zaraz obok gniazdo na kartę sd, ale będę próbował

Chyba jeszcze nic nie upalilem

Popatrzyłem sobie na YT ponownie (już z rok temu oglądałem coś) o stacjach rozlutowniczych i mam w dupie, kupuje ten szajs, bo już kilka godzin w życiu straciłem na rozlutowywania takich rzeczy (aczkolwiek miałem wtedy po 4 piny, więc jakoś
@dzek: zalej to dużą ilością cyny. Tak żeby aż miedzy sobą się zlewały. No chyba że masz lutownicę poniżej 50W to może być ciężko tym sposobem.
@Ibanez_: a jak nakładać topnik na tak duży obszar? Normalnie to sobie kolba po trochu przenoszę, ale to może zły sposób

Mam kalafonię i pastę lutowniczą, pasta wydaje mi się lepsza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzek: ściągnij czarny plastik trzymający piny ze soba. Podwaz nożykiem a później powoli po długości wkrętakiem plaskim i tak dalej. Następnie wyciągasz po jednym pinie. Inaczej tego nie zrobisz bez sprzętu.
@Ibanez_: no i taki rf800 to jak się nakłada? Butelka wygląda, że to coś płynne, ale pasta lutownicza nie jest płynna, tu jeszcze bym pędzelkiem może zadziałał, a kalafonię to już w ogóle nie wiem