Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, chciałbym poprosić was o poradę. Pracuję na wysokim szczeblu w budżetówce. Mam nietypowe hobby, które związane jest z tworzeniem erotycznych modów do pewnej gry. Stworzyłem wokół siebie drobną, lecz bardzo oddaną społeczność, która chciałaby mnie wspierać. Do mojego hobby potrzebne są mi programy, które wymagają płatnych w dolarach subskrypcji. Chciałbym założyć konto na patronite, które dałoby mi możliwość otrzymania wsparcia na mają działalność. I tu jest pies pogrzebany. Czy istnieje, możliwość anonimowych płatności przez internet? I czy patronite, również chroni dane swoich użytkowników? Chciałbym podłączyć konto paypal, ale nie mam pojęcia, czy gwarantuje mi to anonimowość. Chciałbym zachować pełną anonimowość, ponieważ wypłynięcie mojej działalności mogłoby mi zaszkodzić.

#patronite #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e6ef5b4ea2949af827b9ce
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 2
1a6e1 9r33n: Taaa wszyscy wiemy że chodzi o zaostrzenie "zwalczania terroryzmu i prania brudnych pieniędzy" panie premierze/wiceministrze/cośtam. Politycy i służby już wgląd w konta bankowe w kraju mają lub mieć chcą - wystarczy, gdybyś był kimś takim to konto walutowe za granicą byś założył jak wszyscy przekrętasy z budżetówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A paypal ? Tak,Paypal na zagraniczne płatności dolarowe wystarczy jeśli robisz co robisz poza