Wpis z mikrobloga

@kamil-wasniewski: A po co kupili poprzednio? Tesla jak każda duża firma musi mieć koszyk walut w keszu i po prostu włączyli BTC w swój koszyk. A poza wszystkim, kto dogoni Elona z jego pomysłami. Nie wiem, jak pisałem dywaguje. Wysprzedali się z chyba 75%, a teraz jakiś grubas kupuje,
@Obruni: @kamil-wasniewski: śmiesznie będzie jak się okaże, że to prawda. Najpierw tesla kupiła na fomo, musk odpalił twittera i szło do góry i się spodziewali, że będzie moc. Ale jednak #!$%@?ł i spadło. ale nauczeni doświadczeniem kupili teraz i niedługo musk znów odpali twittera i będzie moon ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Obruni: zapytałbym cię o coś jeszcze raz ale ty jesteś takim skrytym shiciarzem że już wiem co mi odpiszesz, też już chyba wczoraj czytałem że ty potraciłeś w #!$%@? siana na tych stakingach, tam będzie chyba z jeden bitcoin ogólnie co? #!$%@? kto by sie spodziewał że to wszystko #!$%@?, tylko Mati wiedział xD
@plaisant: @Obruni: przecież to nowy adres starego wieloryba, przelał przez adres coinbase, a następnie trafiło wszystko na ten portfel. Ogarnijcie kilka jego transakcji, wszystkie powiązane. Ten portal to jeden wielki cyrk, jak poprzednio ten ktoś przelewał bitcoiny na nowy adres to opublikowali artykuł o sprzedaży przez niego 130k btc, teraz magicznie jest nowy gracz na rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale dobrze się klika, artykuł
@dd350: Cyrkiem jest zakladanie ze kazdy wplyw na portfel to jest zakup, a wplyw na portfel gieldy to jest sprzedaz.
Takie operacje moga byc podyktowane wieloma rzeczami:
- Dodawanie do marginu do roznych pozycji na roznych gieldach
- Redukcja portfela na gieldzie ze wzgledow bezpieczenstwa, albo chociazby dlatego ze kurs poszedl po naszej mysli i mozna zredukowac margin.
@plaisant: Jeśli akurat Ty piszesz, że jestem skryty, to głupio, bo podałem Ci mój adres z szitami. Wklej go tutaj https://debank.com/ i zobaczysz co mam na najpopularniejszych łańcuchach. W dolcach mam tam nawet więcej, niż włożyłem na początku, w BTC chyba tez. Ja kupę kasy zarobiłem na wynalazkach burgerburn, dobo, windoge, wczesniej safemoon, i jeszcze jakies, zresztą, to można prześledzić tutaj: https://poocoin.app/ , wszystkie szity widać, ale trzeba pogrzebać. Ogólnie przez
@plaisant: Nie, zawsze mnie to rozbawia, (ale nie złości jak wtopa z luna) przecież siedziałem w tym interesie i kupowałem wynalazki jak leci, shiba na samym początku mi umknęła, potem uznałem, że jest bez sensu, potem była za droga, a potem, to już ciul z tym hehe. Gdyby to było łatwe, to wszyscy byliby milionerami. Na shibie ktoś zrobił najlepszy deal w historii świata- na poważnie, a nie jako określenie. Nigdy
@WhiskeyIHaze: Myślę, że ma teraz poważniejsze sprawy na głowie, niż siedzenie na Twitterze.
Pamiętam również, jak @Obruni w środku wzrostów liczył na dołączenie Apple do zakupów Bitcoina...
Co się okazało zwykłą plotką.
Wątpię, aby w tym momencie ładowali się w BTC, zwłaszcza że dopiero co je sprzedali, aby uzyskać większą płynność finansową.
@kamil-wasniewski: Bzdura nie byłby, sprzedaż BTC nie wpływa na free cash flow. Panów z CNBC, którzy nie wiedzieli jak się takie rzeczy księguje poprawiała już sama Tesla (Martin Viecha).

https://mobile.twitter.com/MartinViecha/status/1549938643476721664

#!$%@?ąc od tego częstego błędu, co to jest 900mln$ przy 19mld na koncie i braku długu, nawet przy zamknięciu największej fabryki na połowę kwartału Tesla była w stanie wygenerować 2,6 miliarda $ zysku netto. Free cash flow wynosił 900mln ponieważ są