Wpis z mikrobloga

W poniedziałek jechałem z napotkanym po drodze rowerzystą tak z 80 km na trasie Mielno - Ustka. Fajnie się gadało, tempo niezłe, spoko ziomek. Gościu przejeżdżał całą R10, celowo kierował się na Kluki, więc na rozjeździe każdy w inną stronę zgadaliśmy się, że może warto mieć jakiś kontakt, bo też jest z Pomorza. Strava miała pokazać, że jechaliśmy razem - bo już nieraz to się sprawdzało, a do teraz nic nie pokazuje. Jest jakiś wymagany procent korelacji trasy między różnymi użytkownikami że mimo ponad 3 godzin jazdy obok siebie nie połączyło?
Ja miałem wcześniej kilkanaście km, po rozjeździe ja jeszcze ze 20, on ze 40 km. Albo coś z ustawieniami prywatności. O funkcji flyby nie wiedział, więc ona też nic nie pokazuje. Albo się na bagnach utopił razem z garminem i trasy nie zsynchronizowało :D
#strava #rower
  • 6
procent korelacji trasy


@ikov: 50% każdego z Was - masz stravę premium? jak gość ma to, Ci moge znaleźć po segmentach, tylko daj jakieś wskazówki

@archive:

Jakiś czas temu (ze 2 lata?) standardowo wszystkim wyłączyli widoczność na flyby i trzeba sobie włączyć...


w tym przypadku flajbaje chyba nie działają, w sensie czy ktoś ma włączone czy nie, to jak przejedzie 50% trasy to powinien być oznaczony
@cult_of_luna Raczej nie ma, tak wynikało z rozmowy. Flyby też nie miał, bo nawet o tym nie wiedział, więc przypadkowo sam sobie tego nie włączył. A wskazówki? Między ósmą a dziewiątą rano w poniedziałek z Mielna na wschód trasą zbyt wielu nie jechało :)

@geszue No właśnie to mnie dziwi że nie utworzyło grupy. Chłop twierdził, że dwa razy mu się licznik zawiesił - ale i tak trasę musiało zapisać. Czyli albo
@cult_of_luna: w sumie mozesz miec racje. Na stronach Strava sa sprzeczne informacje. Raz pisza ze 50% zeby powstala grupa (artykul konkretnie o Group Activities), a innym razem, ze 30% (artykuł o Flybys, ale to moze chodzi o jakas "grupe" w ramach flyby).