Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem switcha OLED na swoje własne urodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko nie wiem czy będę się umiał przekonać, ostatni sprzęt od nintendo jaki miałem, to GBA.
Jak ktoś ma ochotę mnie przekonywać to zapraszam do dzielenia się opiniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendoswitch
  • 11
@diarrhoea ja ostatnią miałem GBC i kupiłem switcha iii nie jestem aż tak zadowolony z niego, granie przenośne nie jest dla mnie, brakuje mi gier które są na konsolach i pc, bo indynki czy mniejsze pozycie mnie nie interesują, ale mimo wszystko trzymam ta konsole dla poksow i może przekonam się do Mariana. Więc jeśli się wychowałeś na PC, czy Xbox albo ps to rozważ poważnie czy kupić switcha bo tam to
@diarrhoea: mam ps5, pc i Switcha i na Switchu mi się najlepiej gra ( ͡° ͜ʖ ͡°) do indyków imho ta platforma jest idealna, czasami wręcz grało się lepiej niż na dużej platformie - choćby w Disco Elysium dużo przyjemniej mi się grało poprzez ekran dotykowy w Switchu aniżeli kontrolerami. Do tego jest wiele bardzo dobrych eksów jak wyżej wymieniona Zelda, Mario, Fire Emblem czy Xenoblade.
Dużo
@diarrhoea: Ja się odpaliłem na Switcha w czerwcu. Od tamtej pory nie włączyłem xboxa. Jest to moja pierwsza konsola Nintendo, a teraz juz wiem, ze nie ostatnia.

Moim zdaniem warto spróbować, a jak nie podpasuje to po prostu sprzedasz z niewielką stratą.

Do tej pory ogralem Mario Odyssey i Luigis Mansion 3.
Teraz mam mniej czasu to przed snem gram sobie w lozku w diablo 3. Idealna konsola na krotkie sesje.
@diarrhoea: Też się zastanawiam. Ostatnio była dobra cena na białego OLEDa na Amazonie, ale taki ikoniczny Switch to chyba czerowno-niebieski i nie kupiłem. W sumie to mam na celowniku 3 gry: Zeldę, Mario i Metroida (może Luigi's Mansion jeszcze).
@diarrhoea: Powiem tak. Switch to specyficzna konsola. Jest parę fajnych gierek, granie na fotelu czy kanapie też jest mega wygodne. Jak lubisz pokemony, albo platformówki to switch idealny dla ciebie. Natomiast samo podejście nintendo do klienta to lekki żart.