Wpis z mikrobloga

@flito: Zamontowali mi klime Gree Fairy Dark. Mam opcję sterowania z WIFI z telefonu oraz z pilota który również robi za czujnik temp.

Jest opcja by kupić pilot który steruje radiowo? 2022 a ten pilot co dali w zestawie jest na podczerwień i musze nim celować w klimę jak w stary telewizor...

#klimatyzacja #remontujzwykopem
  • 12
@cacum3: rok 2022 a mam używać podczerwieni? Ktoś na pewno będzie się włamywał żeby przejąć kontrole nad moją klimatyzacja. na bank... Pilot do TV samsunga działa radiowo i jest git. Nikt mi sie do telewizora nie włamuje
@flito: siec spam botów, złośliwe uruchamianie urządzeń. Wyparcie nic nie dam musiałvts mieć porządnie skonfigurowany router na wrt. kurde ir omiata parę metrów. Naprawdę tak trudno trafić? Stare rozwiązania są lepsze.

Merytorycznie - klima ma odbiornik radiowy?
Merytorycznie - klima ma odbiornik radiowy?

@cacum3: a tego to nie wiem , dlatego pytam czy da sie zrobić

Naprawdę tak trudno trafić?


@cacum3: trudno nie, ale trzeba sie skupic, poświęcić uwagę by wycelować, a pilotem od telewizora mogę nawet z kibla sterowac
ej serio taki ficzer się komuś przydaje

@cacum3: to był taki skrót myślowy.. Chodzi o to że np. stoje w kuchni i cos robie, leci muzyka z TV, i moge zmienić utwór na następny bez potrzeby celowania w telewizor pilotem z podczerwieni.

Tak samo chciałbym mieć możliwość z klimy, ale bez uzywania smartfona