Wpis z mikrobloga

Telefon też wertujesz tylko w 15min gdy wexmiesz do ręki?


@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: po telefon sięgam w przerwach pomiędzy spotkaniami, żeby zaktualizować plan dnia, zerknąć co się na świecie dzieje, wyrazić swoją opinię i przygotować się do kolejnego spotkania

Podobnie korzystałbym z gazety, radia, telewizora i telefonu, ale teraz mam te wszystkie media w smartfonie dlatego wydaje się że dłużej robi się jedną rzecz.

Nie zmienia to faktu że jak ktoś osobiście do
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: bo nie ma różnicy czy siedzisz 24/7 w tradycyjnych mediach czy w smartfonie. Samo to że ktoś siedzi w telefonie nie oznacza że jest zombie, tak samo jak ktoś czyta gazetę nie oznacza że nie jest zombie.

Jeżeli w 15 minut przewertujesz gazetę, to czym to się różni od 15 minutowego scrollowania głównej wykopu?
I tu i tu masz garść newsów z ostatniej doby.
@The_Orz: Gdzieś czytałam że dawniej na wsiach małżeństwa w ogóle ze sobą nie rozmawiały, bo facet wracał zmęczony wieczorem, jadł i kładł się spać, a żona cały dzień ogarniała dzieci i dom. A z dziećmi tez się nie rozmawiało jakos dużo, bo w końcu to gówniarze i maja pomagać mamie a nie pyskować.