Wpis z mikrobloga

@Tratak: Uważam, że model butów z powyższego zdjęcia to generalnie kawał dobrego buty oraz najładniejsze yeezy jakie powstały ogólnie i sam byłbym skłonny takowe nosić. Aczkolwiek przynajmniej w moim odczuciu i guście takowe są butami typowo do jakichś dresów ewentualnie najlepiej jednokolorowych setów albo chinosów ciemnobrązowych i koszuli w kratę ewentualnie jakiegoś basicowego t-shirta białego, szarego, czarnego. Taki trochę 2012/13 vibe
Pobierz Cztero0404 - @Tratak: Uważam, że model butów z powyższego zdjęcia to generalnie kawał...
źródło: comment_1659608149mcoGP2xiG4iqvVrXvDyp45.jpg
@Cztero0404: Serio ubrałyś się tak jak na załączonych obrazku? W zasadzie pytanie retoryczne.
Bardziej zasadne staje się pytanie ile kawaler ma lat?
Jeśli mniej niż 15/16 to spoko ale jeśli więcej to mógłbyś opisać gdzie chociaż tak ubrany?
No offence, po prostu ciekawie mnie to
@John_S: Spoko rozumiem. Bez spiny jakby no każdy ma prawo się zapytać. Ja akurat nie ubrałbym bym się w ten sposób ponieważ uważam iż o ile same te rzeczy przynajmniej niektóre są bardzo w porządku osobno tak na zdjęciu powyżej raczej za bardzo do siebie nie pasują sam model przypomina trochę przeciętnego npc-ta z grand theft auto 5. Bardziej chodziło mi o ogólne zobrazowanie mody i vibe takowej z tego okresu