Wpis z mikrobloga

@Dragimir:

Jak sie nie wie co oznacza MMA to sie nie powinno o tym pisac artykulow.


Bo ten artykuł nie dotyczy umiejętności sportowych, tylko sama lewica krytykuje swoją księżniczkę za hipokryzję, w przeciwieństwie do niektórych neuropków na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ktore_to_juz_konto: Staśko to taki Korwin lewicy, tylko najtwardsze lewaki bronią tego co czasami #!$%@?


@niochland: na tym się wybiła, że czasami wrzuci coś kontrowersyjnego lub głupiego. Normalnie nikt by jej nie kojarzył.

No ale będąc fair to w przeciwieństwie do korwinoidów robi coś dobrego dla ludzi tyle, że przez te swoje odpały rzadko jest to dostrzegane.

@Dragimir:

Jak sie nie wie co oznacza MMA to sie nie powinno o
@hakeryk2: o jak neuropka piecze dupa ze chluba lewicy sie kompromituje. A teraz powiedz mi ile wpisow jest o jakimś gościu ktory 10 lat temu mial 19 miejsce w pcimiu dolnym na liście Konfederacji i juz dawno Konfederacja się od niego odcięła? Hipokryzja neuropkow, nowe nie znałem.

I ja nie jadę po niej bo coś to ma zmieniać, nawet ją lubię na swój sposób tak jak Jasia Kapelę bo mnie śmieszą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ktore_to_juz_konto: japierdziele, czego ty nie rozumiesz.
Sexworkerki za pieniądze świadczą usługi korzystając ze swoich fizycznych atrybutów, co jest całkowicie normalne. Przecież każdy taki sportowiec robi to samo.
Grid girls za to, za pieniądze świadczą usługi korzystając ze swoich fizycznych atrybutów, co jest złe i seksistowskie. Wszystko przez facetów którzy patrzą seksualnie na nie.

Naprawdę nie widzisz różnicy między tymi dwoma przypadkami?
Jedne używają swojego ciała, a drugie za to używają swojego
@Ktore_to_juz_konto: ale po co ty w ogóle o niej piszesz? Przez Ciebie i tych wszystkich streamerów taki pokemon jak Staśko dostaje atencjie i zarabia po 100 koła za walkę z innym pokemonem. Gdybyś ty i inni nie dawali jej atencji to by sobie siedziała na twitterze w otoczeniu julek i soyboyów i tyle.