Wpis z mikrobloga

Ehhh człowiek zaraz wyjdzie z pracy, wróci na 30 minut do domu, pakować się i wyjazd z dziewczyną.

Cały weekend zleci a ja wróce pewnie w niedziele o 23:30 do domu i kolejny weekend nawet nie bede miał godziny dla siebie zeby pobyc w samotnosci, pograc na komputerze, zapalic posluchac muzyki czy isc na spierdotripa.

Co weekend to samo, teskno za życiem kawalerskim.

#przegryw
  • 15
@dzikop: Ehhh tak to jest.

Ona jest taka dynamiczna dzisiaj nad jezioro, jutro nad działke do jakichś znajomych, pojutrze do jej matki na obiad i bedziemy tam siedziec cały dzien. I po takim weekendzie wroce do siebie do chaty #!$%@? bardziej niz po tygodniu pracy i tylko pojde spac, 6 godzin snu i zacznie sie poniedzialek i robota od nowa..............
@cebularz_szkorbutnikowy: Ale jak to, przecież związki to 100% szczęścia!!! (òóˇ)()
Ale rozumiem Twój punkt. Też widzę plusy i minusy zarówno bycia singlem jak i bycia w związku. W związku dla mnie kluczowym jest nie dać sobie wejść na głowę. Dać kobiecie do zrozumienia, że nie będziesz na każde zawołanie. Jak powiesz, że w sobotę idziesz pić piwo
@LatajacyJeczmien: taa i wtedy jest buuuu uuuuu buuuu obraza nie chcesz spędzać ze mną czasu???? Może Ty w ogóle nie chcesz ze mną być??? Po co my w ogóle jesteśmy razem skoro przychodzi weekend a Ty zamiast ze mna to wolisz samemu siedziec??!!!???!?!?!?!?!?
@cebularz_szkorbutnikowy:

Najgorzej że każda baba taka dynamiczna jest. xD Nie ma laski która lubi zamulać w domu tak jak chłop. Jak baba mówi że jest domatorką to ma na myśli że wychodzi tylko dwa razy w tygodniu na integrację z ludźmi (a nie jak normalni ludzi którzy robią 5-7 razy w tygodniu).
Gdybym ją zostawił to znów byłbym samotny. Czy to by było dobrze? Tez nie.


@cebularz_szkorbutnikowy: No ale mogłeś poszukać takiej, który ma podobny styl życia i sposób spędzania wolnego czasu jak Ty. Poza tym słabo, że nie ma zrozumienia dla tego, że to wszystko jest dla Ciebie zbyt dynamiczne. Już lepiej być samemu niż z kimś takim.

Najgorzej że każda baba taka dynamiczna jest. xD


@Kreek: Ja nie jestem, czas
Ja nie jestem, czas spędzam głównie w domu, a jak wychodzę, to na samotne spacerki albo wycieczki. No a z jakimś znajomym to się widzę raz albo dwa na miesiąc.


@choochoomotherfucker:

Sama pisałaś kojarzę że nawet normiki dziwnie reagują na Ciebie czasami że jesteś tak wycofana. Wiadomo że zdarzają się odstępstwa od reguły, ale większość bab ma dynamikę na wysokim poziomie wrodzoną.
I nie jest to też kwestia wyglądu bo te