Wpis z mikrobloga

@Ninx: miałam takich gagatków w gildii kiedyś xD podobała im się taryfa ulgowa od kolegów, bo faktycznie kiepsko grali, więc uszło jak na babę
@moll: wiesz co jest najśmieszniejsze?,że jak go zgłaszałam na wykopie to mi odrzucali,że nie narusza regulaminu a koleś regolarnie zakładał tematy jako kobieta( ͡° ͜ʖ ͡°)
@moll: wiesz,teraz takie czasy,że mógł się czuć jako kobieta,ale zwyczajnie mi żal tych chłopaków stąd, co sie na baby skarżą bedąc nieświadomymi,że piszą z kolegami( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ninx: to jest walka z wiatrakami tutaj,możesz im wstawiać screeny że gadaja z fejkami to cie zakrzycza,ze co z tego skoro w realu tez tak jest,to jest beton nie do ruszenia.
kobietę.Także moi drodzy koledzy na tych apkach najprawdopodoniej rozmawiacie ze swoimi kolegami facetami a nie z kobietami( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ninx: Ruska propaganda wśród kobiet xd

Teraz będziecie się bronić przed swoją toksycznością na portalach randkowych (które służą wam głownie do wykorzystywane facetowi) tym że to nie wy, ale faceci xd

Zajebiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przyszłość jest taka czarująca ( ͡°
@Ninx: bezpieczniej założyć, że na wykopie nie ma kobiet. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż kiedyś przesłuchałem ciekawy podcast o sytuacjach gdzie samotni mężczyźni byli oszukiwani przez gościa (i naciągani na kasę), który podwał się za kobietę. Nawet później go bronili, że nikt nie dał im tyle uwagi, więc może to nie jest takie złe. xD