Wpis z mikrobloga

#rosja #wojna #bialorus #ukraina #polska

"Byłam po tym w strasznym stanie. Zrobiłam coś spontanicznie. Nie użalam się nad sobą, nie żałuję. Zrobiłam to pod wpływem emocji. Po dwóch dniach się zreflektowałam, usunęłam wpis, choć uważam, że ten filmik powinien zobaczyć każdy. Fala tej nagonki, tej nienawiści, tych gróźb, życzenia śmierci były dla mnie szokujące. To był atak państwowy. To było narzucone z góry. Manipulacja została wytworzona i narzucona z góry. To było dla mnie szokujące. Byłam przerażona — kontynuowała"

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/lzy-kurdej-szatan-na-polandrock-to-byl-atak-panstwowy/9lccty3
ArtBrut - #rosja #wojna #bialorus #ukraina #polska 

"Byłam po tym w strasznym stanie...

źródło: comment_1659790116Ug4O1tlVOSNr47bY7liwtr.jpg

Pobierz
  • 45
@ArtBrut: przecież pisowcy są doskonali w zorganizowanych nagonkach i gnojeniu ludzi - przykłady z ostatnich dni - twitterowy hejt na Wandę Traczyk-Stawska i Frasyniuka. Ktoś to stworzył, ktoś to popiera, ktoś na tym politycznie korzysta.
@Jacek38: ty, ale czemu nie odniosłeś się do pierwszej części wypowiedzi @xxxmen: ? One oberwała pod dupie nie dlatego że ją magicznie pis zaszczuł tylko dlatego że serio gadała głupoty które wkurzyły masę ludzi, także tych którzy za pisem nie przepadają.
Gadanie że za wszystkim stoi pis to takie same spierdzielenie jak pisowskie ciągłe przywoływanie Tuska. Wiele osób wykorzystuje sobie hasełka by zwyczajnie przykryć własne porażki i nie dopuścić do
@Jacek38: ale tu nie było innego wyjścia, gdybyśmy ich wpuszczali to byłoby ich coraz więcej i więcej i więcej i więcej bo taki plan miały rosyjskie i białoruskie służby. Wykorzystali tych ludzi jako broń, zaatakowali nie tylko nas ale i Litwę i Łotwę, by zdestabilizować sytuację w regionie. Na całe szczęście my jak i Litwa i Łotwa przy wsparciu UE oparliśmy się temu atakowi, a za wszelkie ofiary i cierpienia nie
#!$%@? dzbanie ona #!$%@?ła taką akcję


@LubieChleb: popluła się w internecie, trochę bardziej niż Ty, wybierasz się do psychiatry?
Wielokrotnie widziałem takie skoordynowane akcje szczucia na twitterze, dwie nawet ostatnio (Traczyk Stawska i Frasyniuk). Do tego podkręcony materiał w ku@wizji i zaczynają się maile z groźbami śmierci od słabszych umysłów.