Wpis z mikrobloga

W sumie ten #livegame jak pokazuja wyglada na calkiem fajny turniej. Ogolnie pomysl mi sie bardzo podoba tylko to livegame ma problem przez to ze twarza jest Kamerzysta. Jesli to fajnie wyjdzie pod wzgledem nagrania to 2 taki turniej juz moze wzbudzic wieksze zainteresowanie influ, ktorzy beda chcieli sie zmierzyc w takich konkurencjach.
#famemma
  • 5
@corryand: ja bym to odpalil z ciekawosci, ale nawet strumyk olal, troche szkoda, bo wlasnie takie szroty mogliby restrimowawc, fame czy high league to sobie kupie, ale cos takiego to nie bardzo xD
@camos: gdzies na bank bedzie strim. Ci od Streambase pisali ze bedzie :D
Ja poluje na jakis strumyk bo lubie wszelkie gry i teleturnieje a jak to jeszcze ma w sobie znecanie sie nad influ to rozrywka przednia dla mnie haha
tylko zeby tego pod wzgledem operatorki i dzwieku nie spieprzyli.. no i denerwuja mnie ludzie s teho uniwersum Kamerzysty. Mi bycie twarza Kamerzysty i Kruszwila nie przeszkadza ale tych ich
@Delfin69: rodeo bedzie z pokrzywami :D wydaje sie fajnie, te pokrzywy z tego co widze dalej maja korzenie i ziemie czyli beda parzyc bo po zerwaniu ponoc pokrzywa juz nie parzy.. nie testowalem ale kiedys mi kolezanka opowiadala ktora zbiera pokrzywy i suszy by robic z nich herbatki xd