Wpis z mikrobloga

@Jagoo jestem ciekawy jak to się sprawdza jeśli chodzi o wilgoć, bo mam materac dwuosoby z intexu a namiot to z Decathlonu 2 seconds trzy osobowy i po nocy zawsze mamy problem z wilgocią, bo wszytsko mokre :(
@euklides z tym namiotem zaliczyłam już parę ekstremalnych warunków pogodowych, ani razu nie czulam wilgoci. Super jest to, że przy ziemi są takie otwory siatkowe do odpięcia, dzięki którym jest dobra cyrkulacja powietrza. Jedyny minus przy tym modelu jest taki, że sam przedsionek jest minimalny i po deszczu, po otworzeniu namiotu, trzeba uważać żeby woda z powierzchni namiotu nie wpadła do środka. To jest jedyny minus.
z tym namiotem zaliczyłam już parę ekstremalnych warunków pogodowych, ani razu nie czulam wilgoci. Super jest to, że przy ziemi są takie otwory siatkowe do odpięcia, dzięki którym jest dobra cyrkulacja powietrza. Jedyny minus przy tym modelu jest taki, że sam przedsionek jest minimalny i po deszczu, po otworzeniu namiotu, trzeba uważać żeby woda z powierzchni namiotu nie wpadła do środka. To jest jedyny minus.


@Jagoo: mam 2 osobowy model, te