Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
#atencyjnysmuteczek (można dać tag do bloku, jeśli treść nie odpowiada, zamiast pisać komentarze pełne jadu)

Dzięki za kolejne komentarze jak ja to nie skończę na Wykopku i czego to nie pokażę dla atencji. Spokojnie, nie musicie się tak martwić. Gdybym chciała "takiej" atencji to są od tego inne portale.

Na początku myślałam, że jad tutaj mnie zabije, ale jakoś się trzymam ;)

Nie taki poniedziałek straszny jak go malują. Zaraz spanko, bo jutro do pracki i oglądać mieszkanie za które mocno trzymam kciuki, żeby się udało.

W ogóle szok, że w Krakowie nadal można zjeść obiad dwudaniowy za 25 złotych w centrum Krakowa z ładnym widokiem na Kleparzu. Czasem dobrze sobie umilić poniedziałek dobrym jedzeniem.

Tutaj trochę ludzie się popluli. Nie mam w swoim życiu nic do ukrycia. To jaka byłam, a jaka jestem to tylko przykład, że można jak się chce. Przeszłam ciężką drogę, żeby ustabilizować swoje życie i móc wynieść się do Krakowa i zacząć nowy start. Nie urodziłam się w bogatej rodzinie, nie dostałam często pomocy, gdy tonęłam, ale nigdy się nie poddałam.
Gdybym chciała swoje życie podkoloryzować to nie miałabym z tym problemu, bo jestem pisarzem (oczywiście nie jestem dla Wykopka zapewne), ale nie wstydzę się wylewać własnych brudów. Każdy popełnia błędy, a ja umiem się do nich przyznać, przekalkulować i postarać się naprawić. I Wam radzę też się nauczyć prawdy o sobie i swoich błędach, a potem ją po prostu zaakceptować i iść dalej. Czasu się już nie cofnie, ale wnioski można wysuwać i się uczyć ich nie popełniać.
Jak ktoś przejdzie alkoholizm w rodzinnym domu, uzależnienia na swojej skórze oraz przemoc fizyczną i psychiczną od ludzi to jest trochę silniejszy, jednak nigdy nie zdrowy do końca. Temu jestem mocno pokrzywiona, ale przynajmniej nie kreuję się na idealną.
Przeszkadza Wam tutaj to, że dodaję zdjęcie mordy. Jednak ten kontent skupia się na codziennym życiu i ogólnych przemyśleniach. Także dzięki wszystkim co piszą na priv miłe rzeczy i rozumieją co się tu dzieje ;)

Oby ten poniedziałek skończył się dla każdego miło (ʘʘ)
Pobierz smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (można dać tag do bloku, jeśli treść nie odpowia...
źródło: comment_1659973071S79b3w4us2dzS2aQwrHLY8.jpg
  • 35