Wpis z mikrobloga

Za swój cel w obecnej edycji
#mirkowyzwanie
przyjąłem sobie wykonanie zadań (najlepiej więcej niż jednego) przy jak najmniejszym nakładzie sił i czasu.

Wylosowałem taki oto zestaw:

1. Zrób niestandardowe przetwory, którego smaku nie da się kupić w standardowym sklepie.

2. Odkryj nieznane miejsce na Google Maps, odnajdź je w realu, zrób fotkę i dodaj na mapy!

3. Wybierz się w trasę rolkową np. Szlakiem Orlich Gniazd i udokumentuj swój przejazd. Pokonaj dystans na miarę swoich możliwości.


Postanowiłem jednak spróbować szczęścia jeszcze raz. Za drugim razem trafiłem na taki:

1. Przez 10 dni z rzędu spaceruj po 5 km.

2. Przygotuj 3 dania z wykorzystaniem cukinii. Podaj, jak w restauracji.

3. Zaprojektuj epickie domowe kapcie.


Udało mi się zrealizować punkt 2. i 3. Oczywiście z założeniem jak najmniejszego nakładu sił i czasu.
A oto efekty:

Projekt epickich domowych kapci wygląda tak, jak na załączonym obrazku. Uważam że w tym roku nie wydarzyło się nic bardziej epickiego, niż publikacja pierwszych zdjęć kosmosu wykonanych przez Kosmiczny teleskop Jamesa Webba. No i skoro to najbardziej epicka rzecz jaka spotkała ludzkość w tym roku. nie mogło tego zabraknąć na moich epickich kapciach.

Do zaprojektowania kapci, w myśl przyjętej zasady, użyłem narzędzia znalezionego jako pierwszy wynik wyszukiwania w googlu frazy

slippers designer tool
Pobierz running - Za swój cel w obecnej edycji
#mirkowyzwanie 
przyjąłem sobie wykonanie za...
źródło: comment_1659991611mlLWIzdCY3mI6OFZ6Vhu2v.jpg
  • 3
Udało mi się także, nadal z minimalnym nakładem sił i czasu przygotować 3 dania z cukinii. Jeśli chodzi o podanie jak w restauracji, to wyszedłem z założenia, że to jak danie jest podane, zależy od jakości restauracji, więc mój sposób podania był "wystarczająco dobry".

A dani które przygotowałem to:
- leczo (z duuużą pomocą żony)
- cukinia z grila
- cukinia smażona w panierce (prawie)
Pobierz running - Udało mi się także, nadal z minimalnym nakładem sił i czasu przygotować 3 d...
źródło: comment_1659992052Vjy5Q9X7uTkn9SwcxIQZPK.jpg