Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, mam dla was wyśmienity pomysł.

Od teraz chodźcie się #!$%@?ć w tramwajach i autobusach z pijakami oraz patusami. Ryzykujcie swoim zdrowiem i życiem (wystarczy niefortunny upadek), żeby jakaś zwolenniczka równouprawnienia z piorunem na profilowym mogła wam napisać „szacun chłopaku”.

Nie wmawiajcie mi, że gdybyśmy byli na miejscu Ukrainy, to byłoby tutaj inaczej. Większość Polek już teraz popiera powrót obowiązkowej służby wojskowej TYLKO dla mężczyzn. W obliczu wojny nawet by się nie wahały, żeby nas posłać w okopy.

Współczesna mizoandria zabija mężczyzn.

#blackpill #redpill #bekaztwitterowychjulek #p0lka #pieklomezczyzn #pieklokobiet #mizoandria #bekazlewactwa
Tywin_Lannister - Słuchajcie, mam dla was wyśmienity pomysł. 

Od teraz chodźcie się ...

źródło: comment_1660043109agpO9l9yDVxUN4baH1WrMg.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Pamiętam jak chwilę temu jeden właśnie taki obrońca zginął zadźgany przez patusa, bo stanął w obronie dwóch kobiet - wystarczy wpisać w Google coś w stylu "zadźgany w obronie dwóch kobiet" i wam wyskoczy. Ja nie mówię, żeby nie pomagać ludziom w takich sytuacjach, ale powinno mierzyć się siły na zamiary i jeśli jest się przeciętnym chłopakiem bez obycia w sportach walki/bez gazu pieprzowego to lepiej zadzwonić na policję i
  • Odpowiedz
@se_mallo: Dokładnie, czyli ogólnie mamy trzy wyjścia:

a) #!$%@?
b) #!$%@?
c) jakiś sfrustrowany feministyczny pustostan na nas ponarzeka na stronie spotted w komentarzach

Podpiwiedź: tylko w jednej z tych trzech opcji nie tracimy zębów.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: @Tywin_Lannister: Wg sondażu IBRiS poparcie wynosi 49% i 39% kolejno dla kobiet i mężczyzn. Więc wcale nie większość. Ale jestem zdania, że jak to kogoś w ogóle nie dotyczy to nie powinien się w tym temacie wypowiadać. Więc zdanie emerytów i kobiet nie powinno się liczyć.
  • Odpowiedz
@SanSebastian666: Z 25-30, a od około dziesięciu lat żadnej.

Była jedna sytuacja ze trzy lata temu. Na bulwarze jakiś gość, po którym było ewidentnie widać, że trenuje sztuki walki, kopnął jakiegoś małolata w twarz.

Było ich kilku. Kopnął raz, coś tam pokrzyczał i poszli. W tamtej sytuacji niemiałbym szans, ale gdyby bił go dalej, to bym podjechał, walnął gazem w twarz i zawinął się czym prędzej. Byłem na rowerze, więc luz.
  • Odpowiedz
@SanSebastian666: Jestem mieszanką osobowości ESTJ z INTP. Poczytaj, to może zrozumiesz moje specyficzne podejście do życia, ludzi oraz sytuacji. Poniżej kawałki, ale polecam kliknąć w linki i przeczytać całość. Oczywiście nie wszystkie cechy tych osobowości mnie dotyczą, ale posiadam większość z nich.

https://www.16personalities.com/pl/osobowosc-estj

https://www.16personalities.com/pl/osobowosc-intp

Wykonawcy to rzecznicy tradycji i porządku, korzystający z własnego poczucia tego, co jest dobre, co złe, a co – akceptowalne społecznie, aby łączyć rodziny i społeczności. Propagują
  • Odpowiedz