Wpis z mikrobloga

#redpill to gigacope nie można być samcem alfa z gównianym wyglądem tym bardziej niskim wzrostem i peaku SMV nie osiągnie sie w wieku 35 lat kiedy masz najbardziej wchodzące zakola #!$%@? bebzun przez zwolniony metabolizm zniszczoną cere przez prace. Na te rzeczy nie ma żadnego "trzymania ramy" i innego gówna czas zaakceptować #blackpill kołpiarze.
#przegryw
Pobierz Jamal_2002 - #Redpill to gigacope nie można być samcem alfa z gównianym wyglądem tym ...
źródło: comment_1660043189ulqLUWoNlZOgldN7fPEYGE.jpg
  • 11
@LatajacyJeczmien: Każda pusta laska z którą ta rusko-mongolska pokraka genetyczna o wzroście siedzącego psa uprawiała seks, biegła po ,,stosunku" do kibla zwymiotować. Ten subhuman gdyby nie forsa i pozycja nie zobaczyłby nawet kawałka cycka i skończyłby jako 70 letni incel piszący na pikabu mizoginistyczne komentarze.

Czornija tabljetka mówi jasno, ten pokurcz nie ma prawa mieć nawet grama SZCZEREGO pożądania ze strony kobiet
@Eteres: Po prostu podaje przykład wszystkim znany. Sporo jest alf, którzy są niscy.

Każda pusta laska z którą ta rusko-mongolska pokraka genetyczna o wzroście siedzącego psa uprawiała seks, biegła po ,,stosunku" do kibla zwymiotować. Ten subhuman gdyby nie forsa i pozycja nie zobaczyłby nawet kawałka cycka i skończyłby jako 70 letni incel piszący na pikabu mizoginistyczne komentarze.

Czornija tabljetka mówi jasno, ten pokurcz nie ma prawa mieć nawet grama SZCZEREGO pożądania
@LatajacyJeczmien: Putin nie jest samcem alfa. Nie dlatego, że jest łysym karłem, tylko dlatego, że jest zły. Putin byłby samcem alfa, gdyby był dobry. Samiec alfa charakteryzuje się kilkoma cechami, które występują razem i jest to bardzo rzadkie (jeżeli ktoś oglądał film "Snajper", to tam ojciec tłumaczył młodemu głównemu bohaterowi, że ludzie dzielą się na owce, wilki i ich antagonistów - psy pasterskie - najrzadszy gatunek. Putin jest wilkiem xD Alfy
@kilemile: Nie wiem czy jest jakaś oficjalna definicja samca alfa, ale z definicja z wiki jak dla mnie się zgadza:
Osobnik alfa, alfa – dominujący osobnik u zwierząt stadnych, posiadający najwyższą pozycję społeczną w stadzie, pełniący rolę jego przywódcy. Osobniki płci męskiej określane są jako samce alfa, a płci żeńskiej jako samice alfa. Jeśli rolę przewodników stada pełni samiec wraz z samicą to nazywani są oni parą alfa.

Nie wiem skąd
@LatajacyJeczmien: Właśnie ten opis się z Putinem nie zgadza. Putin to groźny psychopata, który pośle synów własnego narodu na rzeź, nie dbając nawet o zapewnienie im podstawowych potrzeb żołnierza. Politycy to generalnie nie są samce alfa. Taki przywódca stada w świecie zwierząt to nie jest tylko i wyłącznie prestiżowa rola, zapewniająca dostęp do samic. Samiec alfa (widać to przede wszystkim w przypadku wilków, zresztą sama koncepcja samca alfa przeszła właśnie z