Wpis z mikrobloga

#polityka #4konserwy #neuropa #polska
Taki wasz obraz. Jak ja czytam, że wysokie ceny to wina wyłącznie PiSu, a PO, Lewica rządziliby lepiej (inaczej) to narzuca się ten obraz. No niestety, ale ludzi poznaje się po czynach. Najwyraźniej w Polsce mamy wybór miedzy biedą i popieraniem socjalistów, a byciem neutralnym, a nawet prorosyjskim.
Kiedy zrozumiecie, że PiS i PO różni tylko to, że jedni są bardziej unijni, a drudzy amerykańscy. Jedni popierają LBGT, drudzy Kościół. Co wam z tego, że będzie dominował Kościół jak będzie bieda. Podobnie co wam z tego, że będą nauki LGBT jak też będzie bieda. PO miała życiową szansę sprawować liberalne rządy, współpracowała z Korwinem, a przez UE i inne środowiska stali się socjalistami. Mówili jedno, robili drugie. Ostatnio nawet wyrzucili posła, który bronił wolności i krytykował rozdawnictwo. Mieliście Gwiazdowskiego, prounijnego polityka to woleliście dalej głosować na tych z PO i ich promować. Ludzi, których głównym programem jest krytyka PiSu. Możecie się łudzić, że będzie lepiej, ostatecznie wszystkie socjalistyczne rządy dalej będą was pukać w tyłek.
DALEJ BĘDZIECIE BIEDNI, NAWET ATOMU NIE BĘDZIE.
Pobierz
źródło: comment_1660127169flZH6wkUl73a6Ig5LF6pFR.jpg
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vosemite: a od kiedy to wam ruski mir przeszkadza? Bo jak sięgnę pamięcią kilka lat wstecz to przypomina mi się jak cieszyliście się gdy gównosądy w PL zamknęły protestujących przeciwko wystąpieniom radzieckiego zbrodniarza Baumana organizowanych przez Dutkiewicza, a do akcji wysłano antyterrorystów xD

Albo jak domagaliscie się strzelania do ludzi którzy #!$%@? na marszu niepodległości ta budkę pod ambasadą Rosji
@szurszur: @Vosemite: Tu chodzi o gospodarkę. Mnie tam średnio obchodzi czy będzie tęczowyliban, czy katoliban, aby ludzie godnie żyli. Wy wolicie żyć w nędzy, później narzekać na biedę i pocieszać się tym, że w TV mówią o Kościele albo LGBT. Mentalność typowego Polaczka. Sam nie zjem, a drugiemu nie dam.
Mentalność typowego Polaczka


@Sarmataa: Mentalność wszystkich normalnych ludzi. Pieniądze są w piramidzie wyżej i nie mają znaczenia, jeśli podstawa nie jest zapełniona.

Umniejszając ustrojowi wykazujesz się skrajną ignorancją.

Zresztą, szury powiedziały, że podatków i tak by nie obniżyli bo się nie da, także powodzenia z cukrem za 2 zł xd.
Piękne słówka to każdy wali
Pobierz
źródło: comment_1660135845INrYPRPN9Lqu2cjOL1iqU3.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vosemite: ale colego nie wrzucaj naukowych diagramów jak nie umiesz ich zinterpretować

By zaspokoić całkowicie rzeczy z dołu piramidy potrzebne jest własne mieszkanie a to dzis duży problem

Nawet Makrs mówił że podstawą świadomości obywatelskiej jest pieniądz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vosemite: ile jest % szans na chore dziecko? Mało, poniżej 5%. Nie mam żadnej dziewczyny, pukam se tylko okazyjnie tinderówki i nawet takie 17-18 lat wiedzą doskonale jak sobie ogarnąć abordaż za granicą, więc to sztuczny problem
@Towarzysz_Pawulon: Miałem do niego to napisać xd, za dużo na twitterze siedzę. xd
Też pobieżnie spojrzałem i myślałem, że promuje psychologię jako podstawę piramidy. Myślałem że podpiera swoje słowa inną piramidą.