Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakiego poznaliście czy spotkaliście czy może tylko słyszeliście o takim, najstarszego neeta, przegrywa życiowego, czy tam przegrywoneeta, nolife'a? Wiadomo po co chodzi. Bez pracy, bez kasy, mieszkanie u starych, bez własnej rodziny, dziewczyny, partnera kogokolwiek, bez, czy tam z ograniczonym życiem towarzyskim itd. itp.,

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f4eb3c51d67e17434a20c3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
@bin-bash: Ja się nie pytam jak to zjawisko się określało czy określa, tylko ile miały najstarsze egzemplarze takich osób spotkanych przez tego czy innego wykopka.


@AnonimoweMirkoWyznania: pelno takich, przejdz sie na jakis dworzec i poszukaj siwych juz meneli i popytaj ile maja lat, ja widzialem takich kolo 60lat
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: Znam właściwie od urodzenia.Piszesz o mnie.

Level 35 i gniję na tej #!$%@? wiosze zamiast żyć jak człowiek. Życie chyba już stracone.

Tak że mógłbym właściwie wkleić to co wkleił @Szumimiwelbie ale po co się powtarzać,to przecież nie jest śmieszne...

@bin-bash : wypraszam sobie. Czas którego nie spędzam przed kompem to robię jako darmowa pomoc domowa (będąc facetem !), szofer, pomocnik "mechanika" i ogólnie pracownik domowego oddziału geriatrycznego. Za
  • Odpowiedz
Somsiad który ma już 70 lat. Jego siostra była chora na schizofrenie, on sam jest typem jak to babcia mówi samotnika. Po szkole podobno chciał trochę odpocząć i odpoczywa tak już 50 lat. Miał ogarniętych rodziców, którzy jakoś mu załatwili że ,,opiekował się'' swoją siostrą dzięki czemu ma emeryturę. Poza tym odziedziczyl dom i mieszkanie, więc hajs i tak by mial zeby nie umrzeć z glodu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No, ale ty lumpów nigdy nie widziałeś? To właśnie oni - ci których nie zabije tanie wino i mają jakąś ruderę po rodzinie jakoś koczują, a ci bezdomni bez bliskich wystają na dworcach i pod monopolami. 60-ciu lat chyba nie dożywają.
  • Odpowiedz
OP: @LubieChleb: A z tym się nie do końca zgodzę. Wydaje mi się, że żule, menele, patologia to jednak inna kategoria. Tzn. owszem zapewne jakaś część z nich zanim wylądowała na dworcu mogła być właśnie kimś takim, ale jednak myślę, że to nie był główny powód. Tam jest masa czy to patoli, która zawsze patolą była, ale też mnóstwo jakichś alkoholików, bankrutów co to rodzinę nawet gdzieś tam mają, kto
  • Odpowiedz