Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mexxl: wiem, wiem. Moim zdaniem to dalej niedopuszczalne. Pomijam już, że reszta jakości obsługi klienta w tym sklepie to tragedia ale akurat wpływu na bezpieczeństwo to nie ma.
@sroka22 kontrole są martwe, a strażacy pewnie 10 razy dziennie po piwo przychodza, w koncu maja 50-80m do przejscia - nic nie widza ? Maja wyrąbane na wszystko, tak to działa wdzystko. Zobacz syf na Zamkowej biedronce, zawsze burdel, w grabowie czy sycowie jakos problemu nie ma.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziabonq: nie jestem z tych okolic, to są okolice skąd pochodzi moja narzeczona. Ogólnie jestem zszokowany wieloma rzeczami w tej okolicy.
To jak ludzie tutaj jeżdżą i jak parkują to już jest po prostu inny świat. Ci ludzie wykopują prawa jazdy razem z ziemniakami czy coś?
@sroka22 cóż straż miejska jak i policja maja problem z takimi rzeczami, lepiej im siedziec w krzakach i polować - z tym się zgodze, mnie tez szlag trafia, gdy 2 miejsca zaparkowane dla 1 wozu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziabonq: tak ale uświadomiłem ją, że tak jest wszędzie. W dużym mieście z którego pochodzę też. To nie jest wyjątkowa cecha tych okolic ^^