Wpis z mikrobloga

@warrengda: mam wrazenie ze sporo osob mnie nie zrozumialo. Piszac "Zastanow sie co robisz zanim to pojdzie za daleko" mialem na mysli to, zeby pomyslal nad dalszym wrzucaniem filmikiw z corka. A nie ze akurat z tym filmem ludzie zrobia bog wie co.
@Voyo: dzieci instynktownie interesuje się tym co robią rodzice. Jakbyś się bawił lalkami to też by się bawiło. A takie posty to zwykłe odpieluszkowe zapalenie mózgu objawiające się tym, że rodzice myślą, że ich kaszojad jest jakiś wyjątkowy.
@mielonkazdzika: raczej twój komentarz to odantynatalizmowe zapalenie mózgu xd na wykop można wrzucić co się komu podoba (odchodząc od dyskusji, czy widać twarz dziecka, czy nie). Jak ktoś wrzuca zdjęcia pomidorków albo kotów to też ma zapalenie mózgu? Nie. Żyj sobie po swojemu, wrzucaj tagi na czarno i tyle.
@factoryoffaith_: Dlaczego piszesz tak jak bym czegos zabranial.
Uwazam ze postowanie swoich dzieci na wykopie (czyli stronie co najmniej moralnie watpliwej) nie jest dobrym pomyslem.
I tak uwazam ze wrzucanie zdjec dzieci rozni sie od wrzucania zdjec psow, pomidorow, jedzenia, czy nawet swojej twarzy.
@mielonkazdzika: ja bym swojego dziecka nigdzie nie udostępniła z widoczną twarzą i na tym filmie raczej bym ją zamazała dla pewności. Jednak czy można powiedzieć, że tu widać wizerunek dziecka? Chyba nie bardzo. Najbardziej mnie wkurza nadużywanie 'odpieluszkowego zapalenia mózgu'. Pod prawie każdym postem, gdzie ktoś wspomni o dziecku, ktoś się musi wbić z tym komentarzem, jakby dzieci to był temat tabu. Agresja wobec dzieci, kobiet i starych ludzi jest straszna
Jednak czy można powiedzieć, że tu widać wizerunek dziecka?


@factoryoffaith_: nigdzie nie napisalem ze widac twarz. Moj pierwszy komentarz odnosi sie do samego faktu wrzucania filmikow ze swoimi dziecmi na tak toksycznym portalu jakim jest wykop. Sa lepsze miejsca do takich rzeczy.
"Odpieluszkowe zapalenie mozgu" odnosi sie do rodzicow ktorym siadlo na mozg, ze jego dziecko jest najlepsze na swiecie. I nie dopuszcza mysli ze jest najlepsze tylko dla niego. Mysle
czy uwazasz ze wykop jest odpowiednim miejscem na postowanie dzieci


@mielonkazdzika: tak. Niektórzy nie traktują wykopu jedynie jako miejsce na śmieszne obrazki czy polityczne kłótnie. Jest sporo dojrzałych ludzi, sporo rodziców. Czemu więc nie? Szczególnie rozmawiając o contencie jaki wrzucił op?

Bo Ty opisując tą sytuację z babka raczej dajesz jasny sygnał że problemem była niezrównoważona kobieta a nie sam fakt wrzucania filmiku z brajanem.
Niektórzy nie traktują wykopu jedynie jako miejsce na śmieszne obrazki czy polityczne kłótnie. Jest sporo dojrzałych ludzi, sporo rodziców. Czemu więc nie?


@ATAT-2: a to ok mozemy zapomniec o tym ze jest tu odgroma zwyroli i innych pedofili.
Smialo mozesz zrobic sobie z wykopu rodzinna platforme powodzenia.
Smialo mozesz zrobic sobie z wykopu rodzinna platforme powodzenia


@mielonkazdzika: zatraciłeś się kolego w miarę racjonalnie prowadzonej dyskusji

Tak, wykop to mekka pedofili którzy brandzluja się do śmiesznego filmu z dzieckiem które ledwo tam widać. Idąc tym tokiem rozumowania lepiej nie zabierać latorośli na basen, plac zabaw czy po prostu na miasto to tam tylko pedofil na pedofilu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voyo: z ciekawostek powiem, że "dziewczyny lubią lalki" to konstrukt społeczny, który wiąże się z pewnymi oczekiwaniami względem konkretniej płci. Nikt nie ma zaprogramowanego w genach konkretnego typu zabawek, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że dziewczynka lubi bawić się wkrętarką a chłopiec bawić się w dom lalkami ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Voyo jakbym widział swoją córkę ( niecałe 2 lata) zamiast lalek woli dokręcać śruby. Zrobiłem taki motylek do zacisków, przekręciła za dużo, tłoczek za daleko tylko słyszałem takie "o-o, o jej" i widzę jak patrzy na sączący się płyn hamulcowy :) w porę się skapnęła przynajmniej
@Voyo: Fajny mały człowiek i fajnego ma ojca ʕʔ ja też spędzałam dużo czasu z ojcem w dzieciństwie i wiele mnie nauczył. Teraz mieszkam sama i czasami znajomi się dziwią, kto mi gwoździe wbija albo żarówki wymienia, jak nie mam faceta, tak jakby to była jakaś wiedza tajemna XD
@Voyo: Gitówa. Gratuluję trzeźwego spojrzenia na świat i uczenia córki każdej przydatnej rzeczy, bez klucza płciowego. Dzięki temu nawet jak dorośnie i się jej to odwidzi to zrobi to bardziej świadomie.
wrzucajcie takie filmiki na swoje fejsbuczki i tam się podniecajcie lajkami. Nikogo tu wasze bachory nie obchodzą. Jak mnie takie rzeczy #!$%@?ą, wchodzę na jakieś grupy motoryzacyjne a tam zawsze się jakiś agencyjny tatuś musi #!$%@?ć zdjęcie ze swoim bachorem, patrzcie jak mój bachor wkręca śrubki. Ja #!$%@? jakie to żałosne. Jak kiedyś będę miał dzieciaka to mam nadzieje,że mi tak nie #!$%@?