Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie właśnie tego nowego Strange'a. To co mnie dziwi to to, że ludzie narzekali na dużą ilość zgonów, na to, że to horror (co xD), a nigdzie nie widziałem nawet wzmianki o tym, że jak ktoś nie oglądał "WandaVision", to nie wie o #!$%@? chodzi z jakimiś dziećmi, jakimś miastem pod kontrolą, czemu Wanda jest nagle jakąś Scarlet Witch itd. Generalnie nie wie nic o dalszych losach Wandy, po pokonaniu Thanosa, jest dosyć istotną częścią fabuły w tym filmie. Nie rozumiem, jak coś takiego mogło przejść.

Podsumowując, to chyba pierwszy film z tego uniwersum, gdzie nawet jak widziałeś wszystkie poprzednie filmy, to nie wiesz, o co chodzi, bo nie oglądałeś serialu. Ja sobie mogłem na spokojnie zastopować film i z grubsza przeczytać, ale jakbym poszedł na coś takiego do kina, to bym się #!$%@?ł.

#marvel #disney #film
Pobierz bezbekpol - Obejrzałem sobie właśnie tego nowego Strange'a. To co mnie dziwi to to, ż...
źródło: comment_1660423153Fsfbn6yKcgtoO1t5wiigtP.jpg
  • 15
@bezbekpol: I to jest właśnie #!$%@?ące w tej całej maszynce Marvela... że zmuszają ludzi do oglądania absolutnie wszystkiego bo rozpieprzając istotne fabularnie elementy w gównoserialach.

Kiedyś myślałem że DC to debile bo robili krzyżówki między serialami i człowiek musiał się naszukać żeby sprawdzić jak dany wątek z Flasha kończy się w innym Arrow czy coś.

Jedyny serial jaki obejrzałem z zainteresowaniem z Marvela to Loki. I tylko dlatego że wydawał się
@cotidiemorior: Nie, seriale to dla mnie męczarnia.
Seriale powinny być tylko i wyłącznie dodatkową opcją, całkowicie bez wpływu na fabułę.
A tu rozmieniają się na drobne i robią zakłady "ile i co można jeszcze z marki wycisnąć".
@bezbekpol: bo wiekszosc ogladala wczesniej serial. I dzieki niemu byl w sumie mozliwy film z taka fabula. Chcac to na szybko wprowadzic w filmie pewnie wyszloby tez cos niezrozumialego albo i zwyczjanie nudnego, do tego bez Strangea.

Swiat sie zmienia. Seriale nabieraja znaczenia. Szczegolnie te wysokobudzetowe.

No i tutaj pokazali ze serial potrafi zbudowac podstawy interesujacej i nieszablonowej jak na filmy superbohaterskie fabuly.
bo wiekszosc ogladala wczesniej serial. I dzieki niemu byl w sumie mozliwy film z taka fabula. Chcac to na szybko wprowadzic w filmie pewnie wyszloby tez cos niezrozumialego albo i zwyczjanie nudnego, do tego bez Strangea.


@Aster1981: Wątpię. Podejrzewam, że większość ma do tego stosunek taki jak ja, czyli film Marvela obejrzy, ale serialem kompletnie nie jest zainteresowana, bo i niby dlaczego, skoro nawet filmy są robione na jedno kopyto, a
Pobierz bezbekpol - > bo wiekszosc ogladala wczesniej serial. I dzieki niemu byl w sumie mozl...
źródło: comment_1660489011mrzhc8jgh9mRMzITqP8DJi.jpg
@bezbekpol: to jeden z lepiej ocenianych seriali na platformie Disney. Pewnie obejrzalo go wiecej osob niz film w kinie.

I z kolei fani Marvela czy ogolnie kina superbohaterrskiego chcieli takiej ciaglosci i im sie to podoba. Zreszta tak samo w filmach gdzie duzo filmow nawiazuje do innych w mniejszym lub wiekszym stopniu.

Co maja do tego komenatarze w necie? Te nigdy nie mialy wartosci ani znaczenia. Pisza je trolle i frustraci.