Wpis z mikrobloga

Zamówiłem na Shopee rękawiczki rowerowe z kuponem -15 zł na pierwsze zamówienie. Przyszły jakieś chamskie podróbki. Piszę do supportu o zwrot z winy sprzedawcy i że sprzedaje podrobiony towar. Otrzymałem 6 zł zwrotu, ale walczę o zwrot kuponu -15. Regulamin mówi o przywróceniu kuponu w przypadku zwrotu. Otrzymuję odpowiedź:

Przykro mi, ale kupon nie może zostać zwrócony, obowiązuje on tylko na pierwsze zamówienie - z konta w międzyczasie zostały złożone inne zamówienia, więc kupon traci ważność.

Straciłem zatem 15 zł, Shopee nie zaproponowało innego kuponu, nie mogę wystawić oceny (bo zwracałem produkt), a ogłoszenie z podróbkami dalej wisi...
#shopee #zalesie
Pobierz the_red - Zamówiłem na Shopee rękawiczki rowerowe z kuponem -15 zł na pierwsze zamówi...
źródło: comment_1660458240DuJ40YE9UEioGx6fxWLOyW.jpg
  • 84
@the_red zamawiacie na jakichś gowno stronach, allie Express, allegro, przecież to jest siedlisko podrób. Tam znaleźć orginal to cud. Chcesz orginal to zamawiaj bezpośrednio od producentów, ewentualnie jakieś zalando czy inne duże korpo. Chcesz tandetę - śmiało uderzaj na allegro albo chińskie stronki. Inna sprawa, że nasz naród uwielbia te podrobione gówna z Chin i nigdy się nie nauczy. Jesteśmy zalani ta tandetą. Jeden z większych raków tego społeczeństwa. Nigdy w życiu