Wpis z mikrobloga

Zaobserwowałem bardzo ciekawe zjawisko. Na lotniskach pełno nastoletnich grup przyjaciół (głównie julek) wybierających się do ciepłych, egzotycznych krajów.. wszyscy piękni, uśmiechnięci, modnie ubrani... za moich czasów były co najwyżej zorganizowane kolonie w góry lub nad morze.. a teraz? Bananowi nastolatkowie podróżują po całym świecie odwiedzając piękne instagramowe miejsca.. Skąd pieniądze?? Skąd odwaga?? #przegryw
Pobierz
źródło: comment_1660646277D2VIr13FZdgp4EdxTWma59.jpg
  • 31
@bekazpisu: chyba autostopem z konserwami w plecaku. Bilet można zablokować wcześniej, ale jak nie chcesz wypoczywać jak robak to dobry wyjazd na wakacje zaczyna się od kilku koła na głowę.
@Vedar: Ale co rozumiesz przez "nastolatka" i "egzotyczne kraje"? Wiadomo, że nie każdego stać na Malediwy, ale patrząc po własnych doświadczeniach mogę zaświadczyć, że młody człowiek na spokojnie jest w stanie odłożyć hajs na wczasy w Gruzji albo w Maroku (bo nie wszystkie "egzotyczne" kraje są drogie). Bilety lotnicze są na szczęście nadal tanie, jak ogarniasz internet to jesteś w stanie sporo zaoszczędzić na noclegach i transporcie.

W czasach, gdy ja
@Vedar: Co za problem żeby iść do byle jakiej pracy a potem jechać na takie wakacje?

Przecież jak się znajdzie fajne oferty to wcale nie wychodzi drogo. Zarobisz 4000-5000 w 2 miesiące np. a takie wakacje wychodzą w granicach 2500-3500 zł
Zaobserwowałem bardzo ciekawe zjawisko. Na lotniskach pełno nastoletnich grup przyjaciół (głównie julek) wybierających się do ciepłych, egzotycznych krajów.. wszyscy piękni, uśmiechnięci, modnie ubrani... za moich czasów były co najwyżej zorganizowane kolonie w góry lub nad morze.. a teraz? Bananowi nastolatkowie podróżują po całym świecie odwiedzając piękne instagramowe miejsca.. Skąd pieniądze?? Skąd odwaga??


@Vedar: Dzisiaj podróżowanie nie jest już tak drogie jak kiedyś. Tanie linie lotnicze, bilety kupione z dużym wyprzedzeniem, noclegi
to po co normiki tak robią


@przecietny-letni-wieczur: Bo tak naprawdę są tchórzami. Najłatwiej jest znęcać się nad kimś kto nie ma wyrobionych mechanizmów obronnych, nie odda Ci, jest mniejszy.

Łatwiej jest zabić komara niż osę. Łatwiej jest podejść do jamnika aniżeli do pitbulla.