Wpis z mikrobloga

a będzie kiedyś dobrze wykonana robota?


@Niedowiarek:

czy ta dobrze wykonana robota jest teraz z nami w pokoju?


@ArmaturaGramatura:

Przecież to trzeba tylko współczuć, że można być takim partaczem i ciamajdą po 40


@karski:

nie wiem o #!$%@? wam chodzi, ale nie wiem czy widzicie to gość rozbiera poddasze i ja nie wiem w jaki sposób widzicie tu jakąś #!$%@?ą robotę XD Tu nie ma nic #!$%@? bo gość
@Positano1:
Rozumiem, że brak pełnego ubioru ochronnego (#!$%@?, jak można pracować bez butów), używanie pasa transportowego do wyrywania elementów stropu, skakanie po stropie, który praktycznie trzyma się na słowo honoru, podejmowanie się takiej pracy w pojedynkę, brak podstawowego sprzętu budowlanego jak drabina, brak zabezpieczenia przy pracy na wysokości (a nie sorry, trzymał się sznurka), to nie jest #!$%@? robota? Nie no #!$%@? zajebista robota Janusz, flashbacki z PRLu co? Nic, tylko
karski - @Positano1: 
Rozumiem, że brak pełnego ubioru ochronnego (#!$%@?, jak można...
Rozumiem, że brak pełnego ubioru ochronnego (#!$%@?, jak można pracować bez butów),


@karski: no to nie jest zbyt normalne pracowanie bez butów

używanie pasa transportowego do wyrywania elementów stropu


@karski: co w tym złego taki pas ma 5 ton udźwigu od biedy można użyć

skakanie po stropie


@karski: nie nazwałbym tego stropem ale mógł rzeczywiście nie skakać sądzę że to raczej na potrzeby filmu żeby podkręcić dymy,

podejmowanie się
@PlesniakPospolity

@karski:co w tym złego taki pas ma 5 ton udźwigu od biedy można użyć


To, że taki pas do tego nie służy. Przy napinaniu lekko się rozciąga i przy nagłym wyrwaniu elementu mógłby nim oberwać. Już nie wspominając o tym, że nie powinno się go prowadzić po gołych krawędziach, chociaż w tym przypadku już można to pominąć.

https://www.youtube.com/watch?v=eeeQBxcOW08 początek filmiku

@karski: do takiej pracy na wysokości jak on tutaj