Wpis z mikrobloga

chciałem kupić paletę towaru od firmy, chciałem zobaczyć na miejscu i wykonać przelew natychmiastowy i odebrać osobiście ale coś mi tu się nie podoba, niby firma zarejestrowana, chcą mi wysłać kurierem gratisowo po przedpłacie (ok. 25 000 zł - nie ryzykuję więc chce osobiście) no i tak mi odpisali jak zaproponowałem przelew na miejscu natychmiastowy, nawet jakbym przelał rano a doszedłby po kilku godzinach

towar jest na palecie, 60 sztuk, można przełożyć bo jedna to ok. 20 kg, na fotach z fb palety są w środku w sklepie

Przelew musi być wysłany z wyprzedzeniem nie w dniu odbioru przesyłki, dopiero po zaksięgowaniu go u nas w systemie będziemy mogli umówić się po odbiór - przy wysyłce tej ilości również wymagana jest przedpłata na konto - maksymalna kwota pobrania jaką wysyłamy to 1200 zł.

Panie X, niestety nie ponieważ szef jest na urlopie i nikt nie ma jak sprawdzić na bieżąco wpływu od Pana na koncie. Dlatego jedyna opcja to wcześniej wspomniane procedury. W normalnych warunkach możliwe, że szef wyraziłby zgodę na taką szybką transakcję jednak w najbliższym czasie nie będzie to możliwe. Przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy, Biuro


trochę beka bo wołają przelew z wyprzedzeniem aby go zaksięgować a niżej, że nie mają podglądu bo szef na urlopie

#firma #ksiegowosc
  • 13
@Wychwalany: ok nadal to dla mnie dziwne, że puszczam przelew natychmiastowy, mam potwierdzenie w bankowej aplikacji

zresztą mogą zadzwonić do szefa wcześniej, że będzie gruby zakup w sklepie i czy może zerknąć na konto w określonych godzinach, dziwne podejście do klienta
@astri: ja sobie nie wyobrażam żeby np o 10 czy 12 zaglądać na poczte będac na dominikanie, krecie czy innym cholernie goracym kraju :D to jest czas walki o lezak, o przezycie, o drinki :D
@Piotrek__B:

W przypadku tej ilości obiór osobisty będzie możliwy po przedpłacie całości kwoty na konto i jej zaksięgowaniu przez nas lub w przypadku płatności gotówką odbiór musiałby być podzielony na dwa dni ze względu na ograniczenia kwotowe na FV gotówkowych.