Wpis z mikrobloga

„Odblokowałem wszystkich, bo przeczytałem rano trafny komentarz @Mjj48003 na Wykopie, a że pali mi się tyłek, bo jednocześnie spadają mi wyświetlenia i ilość patronów, to spróbuję zrobić to czego chcą ci debile”

A tak na serio - miałem zrobić kolejną analizę, bo wyjątkowo zirytował mnie ten stream, ale w sumie szkoda czasu. Całe 29 minut można streścić do „Zychowicz jest głupi i szkodliwy. Wolski mnie zawiódł, brzydzę się tym, że chodzi do tego zdrajcy”. Ani słowa czemu odblokował nagle wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Całe szczęście według wszelkich analiz i statystyk - ten kanał zdechnie jeszcze zanim skończy się wojna na Ukrainie. Skończą się wakacje, zarówno ten tag, jak i cały kanał straci na zainteresowaniu. Drugiej takiej szansy nie będzie. Oby tylko jak najmniej ludzi nabrało się i zapłaciło za Patronite.

#napierala #wolski #zychowicz #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_1660931226TnBOzb8SHLuMR12CtQU21D.jpg
  • 11
@Clefairy: Fakt, twierdzenie, że w II wś to przegraliśmy, przez ten cholerny zachód jest skrajnie odlepiony od rzeczywistości. Przecież sam stan techniczno/logistyczny z tamtego okresu, nie pozwalał na zrzut ogromnej ilości korpusów ekspedycyjnych, czy legii cudzoziemskiej w Gdańsku, czy nie wiem gdzie mieliby przylecieć w ciągu paru dni. A ile trwała kampania wrześniowa? Jak zawsze pokazujemy paluchy na innych, bo daje nam to jakieś pokrzepienie, że to Ci źli tamci i
@SkomplikowanaBudowaCepa: Tylko chyba mało kto uważa, że przegraliśmy przez zachód, tylko że sojusz z zachodem w żadnym stopniu nas nie uratował przed porażką. W ogóle uważam, że ten cały spór proponowany przez Napierałę jest jałowy, bo w mojej opinii Zychowicz mówiąc, że zachód nam nie pomógł ma na myśli właśnie, że ten sojusz nas nie uratował przed klęska, a nie że nic zachód nie zrobił, żeby nam pomóc. Zrobił, ale to
@SkomplikowanaBudowaCepa: Tylko właśnie to jest dla mnie dziwne, że on przyjął taką linie argumentacji, bo jeżeli przyjąć, że Anglia i Francja zrobiły wszystko co w ich mocy dopóki to miało sens (nie zgadzam się z tym) to on tylko potwierdza pogląd Zychowicza, że ten sojusz był gówno wart, bo miał zerowy wpływ na przebieg kampanii wrześniowej.