Wpis z mikrobloga

Uprzejmie donoszę, że @PMNapierala, @Albinoni1 znowu oszukuje i banuje niewinnych, pokojowo nastawionych do niego, służących dobrą radą użytkowników ( ͡° ʖ̯ ͡°) Napisałem kulturalny komentarz, podałem argumenty, więc za co znowu ban? Narzekałeś w filmie, że chcesz większe zasięgi, ale bez dyktowania przez nikogo co masz mówić. To podałem ci proste, skuteczne rozwiązanie tego problemu. Niby twierdzisz, że nie będziesz już tu zaglądać, ale wiadomo jaka jest prawda, wiem że dalej wszystko z wypiekami na twarzy tu czytasz, Pietrek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#napierala #jaszczur #gdziesprawiedliwosc #shadowbanclub
sokolov - Uprzejmie donoszę, że @PMNapierala, @Albinoni1 znowu oszukuje i banuje niew...

źródło: comment_1660987509VprGLcENTjlQRsU3U6NfGu.jpg

Pobierz
  • 11
@sokolov: napierała łże, że to pojednanie bo widziałem kilka merytorycznych wpisow go punktującycy których już nie ma. Doktorek jest nieźle zmadowany jak ktoś go wypunktuje xD on się nigdy nie zmieni. Kolejny meltdown będzie, jak tylko Jayce Barth wdrapie się z powrotem do mainstreamu to kloaka puści i znowu mu się uleje. On myśli, że jego postulaty są takie złote i wkrótce będzie top ekspertrm a tak naprawdę największym jego osiągnięciem