Wpis z mikrobloga

3. Przelatujące nad głową samoloty, bo jesteś w osi lotniska, które jest oddalone 1000m - CHECK


@elzevir: dodaj do tego że będą się zaraz srać, że olaboga samoloty hałasujo, więc trzeba zamknąć lotnisko, bo za głośno jest i kto to widział. Przerabiamy to obecnie z lotniskiem na Warszawskich Babicach, choć tutaj to prawdopodobnie developerskie trolle próbują podjudzić ludzi, by docelowo zamknąć to lotnisko (małe, latają głównie awionetki, szybowce i czasem jakieś
@sam_the_eagle: Dla niektórych to pewnie atut, że mają market bod samym blokiem, zwłaszcza jak auta nie mają.
Dostawy wieczorne tirów, ciekawe czy o tym pomyśleli, może bardziej obchodziła ich cena mieszkania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bielecki: A ty wiesz, że samoloty z Babic latają nad połową miasta po okręgu, który do tego został ustalony jakoś pod koniec 20 wieku, czyli w czasie kiedy mnóstwo budynków pod tą trasą przelotu było już pobudowane? Zupełnie to samo xD
@Anien: tak, wiem, ale nie o to mi chodziło. Miałem na myśli, że ludzie kupują mieszkania w miejscach, gdzie może być głośno, ale nie sprawdzają tego, albo myślą że jakoś to będzie, a potem chcą żeby pozbyć się tego hałasu, bo "nie da się mieszkać". I to nie ma znaczenia czy budynki były pobudowane dwa lata temu czy dwadzieścia. Co innego, gdyby kupili mieszkanie w spokojnej okolicy, a po latach powstała