Wpis z mikrobloga

Oglądałem jakiś czas temu o filmik na youtubie o przyszłości sztucznej inteligencji co znalazłem go gdzieś na wykopie z komentarzy pewnie o #midjourney i nie dodałem do ulubionych i przepadł. Była w nim przedstawiona przyszłość że będziemy zgrywać mózgi na maszyny potem będzie coraz więcej serwerów ktore będzie produkować sztuczna inteligencja bedziemy potrzebować coraz więcej energii aż zbudujemy sferę dysona była to taka ponura wizja że zaczynała się i kończyła szumem. Zaczynało się od powstania atomu wszechświata zlepku atomów potem po pół godzinie było porównanie że paznokieć się składa z kilku miliardów atomów no i przewinąłem po łebkach a teraz chciałbym całe obejrzeć i nie wiem jak znaleźć #technologia #sztucznainteligencja #ai #midjourney
  • 4
@lukasus: Ja mam nadzieje że dożyje zgrywania świadomości. Po jakimś czasie przetransferuję się do statku kosmicznego i będe jako statek latał po wszechświecie w poszukiwaniu nowych cywilizacji. Nawet zrobie sobie avatar w postaci cybernetycznego człowieka. Będzie wyglądał jak Patrick Stewart.