Wpis z mikrobloga

@Ka4az: a weź zacznij liczyć swoje wydatki weekendowe...#!$%@?...
wejścia przelewów + wyjścia przelewów w ogóle nie zgrane godzinowo, nic się nie pokrywa aż musiałem wyexportować transakcje do excela żeby uwierzyć że nie jebią mnie na lewo i prawo bo zniknęło mi 250 zł, a okazało się że zaksięgowane było po XX dni. zajebiscie!
  • Odpowiedz
@ShpxLbh: ej to jest najgorsze XD

nie da się. Mi naliczają te cele po kilku dniach, transakcje z karty inaczej, blik tu, przelewy przychodzące w ogóle z dupy XD
  • Odpowiedz
@Vampurr: zaokrąglenie do pełnych dziesiątek. Mówisz, że zaokrąglenie z 50 zł do pełnych dziesiątek to 55? XD

Wtedy powinno być 60 zł. Ale znowu się nie zgadza przy 21 zł XD
  • Odpowiedz
@ZarabiajnaBankach: bo w innych transakcjach np. za 22 zł nie pobierają nic, nagle tu z 21 zł wzięli 9 zł.

Chodzi mi tylko o to, że to jest tak nieintuicyjne i nielogiczne, że szok XD tam chyba algorytm losowo działa
  • Odpowiedz
@Pshybysz: człowieku nie o to chodzi XD

mam wrażenie, że większość nie wie o co mi chodzi.

Skoro zaokrąglamy 21 do 30 zł i pobieramy 9 zł to konsekwentnie zaokrąglamy 50 zł do 60 zł i pobieramy 10 zł.

A nie, że nagle 50 zł do 55 zł, 21 zł do 30 zł, a jeszcze 23 zł czasem w ogóle.
  • Odpowiedz
a weź zacznij liczyć swoje wydatki weekendowe...#!$%@?...

wejścia przelewów + wyjścia przelewów w ogóle nie zgrane godzinowo, nic się nie pokrywa aż musiałem wyexportować transakcje do excela żeby uwierzyć że nie jebią mnie na lewo i prawo bo zniknęło mi 250 zł, a okazało się że zaksięgowane było po XX dni. zajebiscie!


@ShpxLbh: a swoją drogą wie ktoś jak takiego czegoś unikać? Miałem konto w Getin banku i nigdy czegoś takiego
  • Odpowiedz
  • 0
@Pshybysz: No wiec właśnie chodzi mi tylko o konsekwentne branie pieniędzy. Skoro wszystko działa okej i zaokrągla, a momentami pobiera jak chce to jest coś nie tak.
  • Odpowiedz