Wpis z mikrobloga

@ImNewHere: W cywilizacji zachodniej i nie tylko rządzą głównie faceci. To oni zdominowali rządy, naukę i biznes. Jest tak bo facetom to pasuje, zwłaszcza tym stanowiącym najlepszą i najbardziej zaradną część społeczeństwa. To faceci uchwalają takie a nie inne prawa i to faceci przy władzy wywołują wojny i wysyłają setki tysięcy na śmierć. XD

To faceci facetom zgotowali ten los XD
Nie byłoby wojen nie byłoby wojsko potrzebne a tym bardziej
@willard: Żadne ZSW. Sami się tak określają.
Masz w Polsce przymusowy pobór? Czy to kolejna kacapaska walka z wiatrakami i granie na podziały społeczne, rozsadzanie społeczeństw od środka?
Kolejne zmartwienie po tym jak Niemcy nam wezmą "ziemie odzyskane" po wejściu do UE czy jak 447.

Zresztą odpowiedz sobie sam-czy państwo powinno martwić się zdaniem ludzi, którzy nie chcą tego państwa bronić przed największym możliwym złem?

Już spam 447 był mniej nudny
Żadne ZSW.


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Zatem WOT czy jesteś byłym zawodowym? Bo jak masz tylko w książeczce wbite "przeniesiony do rezerwy" to w aktywnej nie jesteś. Byłeś powoływany na ćwiczenia w ostatniej dekadzie?

Ad dalszy wywód - ja nie pytam o ruską propagandę tylko Twoje słowa. Dlaczego stygmatyzujesz tych ludzi?

Zresztą odpowiedz sobie sam-czy państwo powinno martwić się zdaniem ludzi, którzy nie chcą tego państwa bronić przed największym możliwym złem?


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Państwo
ale wysryw. Czemu nie pójść w stronę, żeby nie było żadnych przymusów, tylko koniecznie #!$%@?ć każdemu po równo?


@Antybristler Już wyjaśniam. Ludzie tacy jak OP tak naprawdę mają w dupie prawa, oraz życie mężczyzn i jedyne do czego wykorzystują temat obowiązkowej służby, to wyśmianie lewaków i bab. Pisałem to w innym wpisie, ale się powtórzę, oni nie chcą, żeby mężczyźni mieli lepiej, tylko chcą, żeby kobiety miały gorzej ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@grzsci: ale kobiety mają obecnie lepiej mózgu, więc?

Dlatego we wcześniejszych czasach kobiety nie miały prawa głosu, bo z prawem głosu wiązał się obowiązek służby wojskowej. Kto będzie walczył za dzisiejsze p0lki, które maja wszystkich mężczyzn w dupie?