Wpis z mikrobloga

Uwaga! Czas na pierwsze ROZDAJO!

Wystartowałem kilka tygodniu temu z newsletterem dla osób z IT (początkujących i średnio-zaawansowanych).
DevsFeed newsletter z świata IT

Dziś jest ostatni dzień przedsprzedaży, dlatego robię małe #rozdajo.
Do rozdania są 4 nagrody:
- 1x Wersja Pro na rok,
- 3x Wersja Pro na kwartał.

Oraz coś dla wszystkich z kodem serwerownia22 masz 15% zniżki na wersję Lifetime i Pro!
(Pamietaj, że przedsprzedaż kończy się dziś o 23.55!)

Zasady:
➤ Plusujesz ten wpis i komentujesz (uwagi, porady, co chciałbyś/chciałabyś przeczytać, śmieszne obrazki).
➤ Ja w poniedziałek (05.09) około 10:00 siadam do komputera. Z wrzuconych tutaj komentarzy wybieram 4 sztuk i przydzielam nagrody.
➤ Wyniki opublikuję w tym wpisie, wołając zwycięzców (postaram się też do nich napisać na priv, o ile mają odblokowane prywatne wiadomości).
➤ Konta założone po dacie utworzenia tego wpisu nie biorą udziału w #rozdajo
Jeżeli kupisz dostęp a ja wybiorę Twój komentarz to zwrócę Ci $$ lub przedłużę subskrypcję (możesz wybrać).
➤ Miło będzie jak zapiszesz się do wersji darmowej.

Uwaga: Zwycięzcy będą musieli podać na priv swoje imię i nazwisko (niekoniecznie prawdziwe...) oraz adres e-mail (koniecznie prawdziwy), na który chcą otrzymywać newsletter.

#rozdajo #it #programowanie #devops #hqr #devsfeed
  • 30
@17loginbylzajety:
Nie tak działają wszystkie artykuły w internecie? Że na podstawie źródeł pisze się artykuł?

Zbieram ciekawe informacje i porady w jedno miejsce. :)

@17loginbylzajety: @Ziutek_Grabaz:
Możecie zasubskrybować i zobaczyć co jest w środku. W ramach 1 maila wysyłam próbkę Pro.
Nic nie kosztuje. Możecie potem się wypisać. :)
@Cesarz_Polski: Zawsze możesz się podzielić linkiem do wersji online, którą masz w prwym górnym rogu.

Ale cenna uwaga, pomyślę jak mogę to zrobić lepiej.

Imlmpe wrzuca linki do artykułów, to samo devopsiarz. U mnie to nieco inaczej wygląda bo tę treść przygotowuje.